| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Ogólne] Spalanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11961 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Speedy [ 14 gru 2007, 20:22 ] |
| Tytuł: | [Ogólne] Spalanie |
niewiem czy w dobrym dziale założyłem temat, najwyżej zostanie przeniesiony. mniejsza z tym a więć: napiszcie mi ile może spalić na godzinę ciężarówka na wolnych obrotach. z góry dzieki |
|
| Autor: | TomVol [ 14 gru 2007, 22:05 ] |
| Tytuł: | |
Wkoreczku sporo, nawet więcej niż wczasie jazdy (najwiękrze spalanie jest przy starcie) |
|
| Autor: | Speedy [ 14 gru 2007, 22:18 ] |
| Tytuł: | |
no wiem że przy starcie najwięcej ale chodzi mi np. jak kręcisz pauzę weekendową i muszisz odpalić auto żeby ako nie siadło to mi własnie chodzi ile spali na godzine ''pykania'' |
|
| Autor: | TomVol [ 14 gru 2007, 22:26 ] |
| Tytuł: | |
potrzebujesz godzine Pozdrawiam |
|
| Autor: | Wredny_Szaman [ 14 gru 2007, 22:31 ] |
| Tytuł: | |
3l na godzinę pracy pokazywał mpI według komputera, mniej więcej to samo pokazuje fh na wolnych obrotach jak się turla po drodze. |
|
| Autor: | janusz [ 14 gru 2007, 22:32 ] |
| Tytuł: | |
KOOłO 4 LITRA NA 1 godzinę pracy silnika na bieegu jałowym |
|
| Autor: | RoBeRtO [ 14 gru 2007, 22:43 ] |
| Tytuł: | |
zgadza sie Scanie pala cos kolo 3-4 litrow, po rozgrzaniu, na wolnych |
|
| Autor: | Speedy [ 14 gru 2007, 23:00 ] |
| Tytuł: | |
dzieki koledzy |
|
| Autor: | huberto [ 15 gru 2007, 12:37 ] |
| Tytuł: | |
magnum 5l/h |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|