| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Renault, Magnum] Ogrzewanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11751 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wojtas949 [ 01 gru 2007, 20:10 ] |
| Tytuł: | [Renault, Magnum] Ogrzewanie |
witam posiadam magnum z 1999 roku 390 mack padł mi zawór obiegu wody do nagrzewnicy,wymieniłem na nowy, i teraz cos sie podziało ze ciepłe powietrze dmucha tylko jak sie włączy nawiew na szybe przednią, a włączając na nogi dmuch tylko zimne ..... spotkał sie ktos z takimi czarami ..... |
|
| Autor: | huberto [ 02 gru 2007, 2:06 ] |
| Tytuł: | |
sprawdz ten panel z pokrętłami, to jest płytka elektroniczna, która lubi się psuć |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|