Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lis 2007, 18:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:59
Posty: 1
Lokalizacja: olsztyn

witam! jestem posiadaczem sprzeta star 660 i mam problem jak tylko go kupiłem to odrazu aparat zmieniłem od 29 wszystko nowe przewody swiece aparat po zamontowaniu ofszem odpalił /ale tylko odpalił!/ juz walcze z nim miesiąc jest słaby strzela itp probowałem wielu sposobów ale jest to samo! prosze o porade pozdrawiam :(

_________________
strazak


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lut 2006, 19:03
Posty: 1152
GG: 13363123
Samochód: DAF
Lokalizacja: Żywiec

Opisz jak ustawiałeś zapłon. Powinno być tak: ustawiasz pierwszy cylinder na pracę (powinny być znaki na kole zamachowym albo pasowym), w instrukcji masz podany kąt wyprzedzenia zapłonu (też powinien być znak) cofasz wał na ten znak i w takim ustawieniu kręcisz aparatem zapłonowym tak żeby styki w aparacie zaczynały się rozwierać. Można do tego użyć żarówki. Oczywiście wcześniej musisz mieć ustawioną przerwę na stykach aparatu (instrukcja) w momencie maksymalnego rozwarcia styków. Styki aparatu muszą też być czyste. Jak już to wszystko ci się zgra to dokręcasz aparat. Musisz też mieć podłączone kable wysokiego napięcia tak jak kolejność zapłonu w silniku. Podejrzewam ża jak ci zapalił ale nie chodzi to albo masz pomyloną kolejność podłączenia kabli, albo zapłon jest mocno przestawiony albo masz gdzieś przebicie na kopułce albo kablach. Najlepiej to widać w nocy czy po silniku nie przeskakują iskry.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=JaABO0GSHvg

http://www.youtube.com/watch?v=eAfp3mZD ... ature=plcp


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: