| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Man, TGA] Problem z odpalaniem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11582 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Evil [ 21 lis 2007, 20:55 ] |
| Tytuł: | [Man, TGA] Problem z odpalaniem |
Mamy dosc powazny problem z naszym MANem |
|
| Autor: | mateuszz-m1 [ 22 lis 2007, 16:29 ] |
| Tytuł: | Re: Problem z MANem |
Kolego jedź na serwis sam nic nie zdziałasz bo to elektronika |
|
| Autor: | kraz [ 22 lis 2007, 16:39 ] |
| Tytuł: | |
To że się palą żarówki to może być sprawa regulatora napięcia alternatora. Trzeba zmierzyć jakie napięcie daje alternator podczas pracy silnika. Powinien dawać 28V. [ Dodano: Czw, 22.11.2007, 15:51 ] Przez za mocne albo za słabe napięcie może wariować komputer. Można też wykończyć akumulatory, bo wyrzucą elektrolit przy za mocnym napięciu. Ja bym od tego zaczął, badanie jest proste. |
|
| Autor: | Evil [ 22 lis 2007, 20:17 ] |
| Tytuł: | |
Samochod z Plocka sciagnal serwis z Wawy i po sprawdzeniu okazalo sie ze za wszystko odpowiadaja akumulatory ktore po prostu sie zuzyly (2 tygodnie temu mial robiony przeglad roczny i serwis pow ze akumulatory sa bardzo dobre |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|