Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lis 2007, 13:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

Witam mobilki mam pytanie bo moja znajoma chce do firmy kupić nowe auto ale ma dylemat czy wziąść nową z salonu magnumke eruo 5 w manualu 440 czy także nowego Iveco stralis 2 w manualu cena roznicy podajże 1000. A moje drugie pytanie brzmi czy w zbiorniczku na AdBlue w renault premium 2 450DXI może sie znaleźć ropa?? Prócz tego ze mógł ktoś nalać na parkingu chodzi mi oto czy sama sie mogła tam znaleźć pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

[ Dodano: Czw, 01.11.2007, 13:17 ]
O sory pomyłka w tym stralisie jest automat


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2007, 18:45
Posty: 57
Lokalizacja: Kalisz Pomorski

Jeżeli chodzi o pierwszą część pytania to nie pomogę. Jeżeli chodzi o ON w zbiorniku AdBlue to nie ma możliwośi, żeby ON znalazł się tam inną drogą jak wlew, ponieważ instalacja AdBlue nie ma styku z układem paliwowym, środek nawet nie jest wtryskiwany w obrębie silnika tylko dopiero w wydechu

_________________
skończy się diesel to i ja sie skończę


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 16:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 0:14
Posty: 106

I Magnum i Iveco g**** 8) Po drugie z tego co zauwazylem duzo kierowcow nie chce jezdzic Magnumka ze wzgledu na jej wyglad, mialem nawet sytuacja, ze kolega jak byl na rozmowie kwalifikacyjnej i gdy sie dowiedzial od wlasciciela, ze ma tylko Magnunki to mu podziekowal. Polecam szybciej juz mana, scanie i volvo 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 16:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
Po drugie z tego co zauwazylem duzo kierowcow nie chce jezdzic Magnumka ze wzgledu na jej wyglad, mialem nawet sytuacja, ze kolega jak byl na rozmowie kwalifikacyjnej i gdy sie dowiedzial od wlasciciela, ze ma tylko Magnunki to mu podziekowal.
jakoś mi się w to wierzyć nie chce.... dla mnie kompletna bzdura...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Czy w aucie najważniejszy jest wygląd? Chyba nie. Ważne by silnik był mocny, oszczędny a kabina komfortowa.

Ja z tych dwóch chyba skłoniłbym się w stronę Magnum, bo jeszcze nie wiadomo jak nowe Stralisy będą się sprawować.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 0:14
Posty: 106

Cytuj:
Cytuj:
Po drugie z tego co zauwazylem duzo kierowcow nie chce jezdzic Magnumka ze wzgledu na jej wyglad, mialem nawet sytuacja, ze kolega jak byl na rozmowie kwalifikacyjnej i gdy sie dowiedzial od wlasciciela, ze ma tylko Magnunki to mu podziekowal.
jakoś mi się w to wierzyć nie chce.... dla mnie kompletna bzdura...
Jak dla Ciebie bzdura to nie znaczy, ze jest to bzdura...

[ Dodano: Czw, 01.11.2007, 15:24 ]
Cytuj:
Czy w aucie najważniejszy jest wygląd? Chyba nie. Ważne by silnik był mocny, oszczędny a kabina komfortowa.

Ja z tych dwóch chyba skłoniłbym się w stronę Magnum, bo jeszcze nie wiadomo jak nowe Stralisy będą się sprawować.
Czy ja pisalem o wlascicielu czy o kierowcy?? Czy dla kierowcy jest wazne np. spalanie? a Magnumki z tego co mowili, nie ma za ciekawego spalania na tle innym nowych samochodow.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2006, 8:14
Posty: 202

No pewnie ze jest bzdura to co piszesz, co to za kierowca, ktorym sie nie podoba auto to juz by nim nie jezdzili, calkowity brak profesjonalizmu, rozumiem że jest brak kierowców ale to juz jest przesada i bzdura...


z tego co mowili.... miałobyc 3mln mieszkan a jest ??

z tego co piszesz...


wiecej faktów a mniej plotek i gdybań, jak bedziesz juz kierwcą i pojezdzisz to bedziesz mógł zabrac madre stanowisko w sprawie podparte faktami a nie zasmiecał temat

_________________
- szybciej , szybciej...
-... i tak powoli będą Cię wynosić...
--------------------------------------------------------------------------------------------
SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW, NACZEP : http://www.nego.otomoto.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Tak samo jest z innymi samochodami...rodzą się plotki i każdy kto raz nie miał do czynienia z danym autem wypisuje na forum głupoty.

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 18:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

ale mnie nie interesuje jakiś kierowca nienormalny tylko co jest lepsze?????????????????????????????????


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 wrz 2006, 21:26
Posty: 53
GG: 6471399
Samochód: Ikarus
Lokalizacja: Łódź/Aleksandrów

Cytuj:
I Magnum i Iveco g****
To chyba kolego mało wiesz o samochodach ciężarowych skoro tak twierdzisz. Zarówno Magnumka jak i Stralis to bardzo dobre propozycje. W końcu to flgowe modele producentów z wielkiej siódemki, także to do czegoś zobowiązuje, prawda?

Cytuj:
Po drugie z tego co zauwazylem duzo kierowcow nie chce jezdzic Magnumka ze wzgledu na jej wyglad, mialem nawet sytuacja, ze kolega jak byl na rozmowie kwalifikacyjnej i gdy sie dowiedzial od wlasciciela, ze ma tylko Magnunki to mu podziekowal.
Coś wydaje mi się to mało prawdopodone. Może chodziło o małe zarobki, dlatego Twój kumpel zrezygnował. Bo nie sądze, że wygląd wozu był tu decydującym czynnikiem.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2006, 0:14
Posty: 106

Cytuj:

wiecej faktów a mniej plotek i gdybań, jak bedziesz juz kierwcą i pojezdzisz to bedziesz mógł zabrac madre stanowisko w sprawie podparte faktami a nie zasmiecał temat
W przeciwieństwie do 90% uzytkownikow forum, mam C+E, od miesiąca swoja firmę transportowa i jedna swoja Scanie 4.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Cytuj:
Jak dla Ciebie bzdura to nie znaczy, ze jest to bzdura...
no to jak udowodnisz że to prawda?? Bo wśród kierowców których ja znam i jeżdżą Stralisami, to raczej Magnum jest bardziej cenione...
A jak twój kolega gardzi Magnumka bo marzy mu się Volvo lub Scania to jakiś dziwny on jest. Bo raczej liczy się nie czym ale za ile co nie?? Zresztą niech cię 1 osoba poprze w twojej teorii....


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

ja polecam magnumke ze względu na kabine i przy puźniejszej sprzedaży szybciej sprzeda się magnumka niż iveco i mniej straci na wartości ale to moje skromne zdanko nie masz czego się obawiać jeśli chodzi o awaryjność
ponieważ jak się dba tak się ma będziesz dbał o auto bedzie chodziło i będzie praktycznie bez awaryjne nie będziesz dbał to będziesz narzekał :D

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Cytuj:
I Magnum i Iveco g**** 8) Po drugie z tego co zauwazylem duzo kierowcow nie chce jezdzic Magnumka ze wzgledu na jej wyglad, mialem nawet sytuacja, ze kolega jak byl na rozmowie kwalifikacyjnej i gdy sie dowiedzial od wlasciciela, ze ma tylko Magnunki to mu podziekowal. Polecam szybciej juz mana, scanie i volvo 8)
Przypomnij sobie, jaka była sytuacja gdy magnum weszło na rynek. Niektórzy kierowcy zgodzili by się pracować za połowę ceny żeby tylko móc tym jeździć.
Ten model Renault jest nietypowy i to jest jego największa zaleta. Lecz oczywiście są gusta i guściki.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

większość kierowców kieruje się nastepującumi argumentami:
1. kasa,
2. ciepło,
3. brak szaleństw w jeździe,
4. ludzki za- i rozładunek.

pozostali są jakby to powiedzieć pseudokierowcami.

ostatnio nastąpiła u nas era zastępstw.
zamiast profesjonalnych tancerzy oglądamy niewątpliwe gwiazdy jednak nie w tańcu, zamiast łyżwiarzy zwodowych - amatorów, zamiast śpiewaków czy piosenkarzy jakieś zastępstwa.
co więcej zamiast rządzących też mieliśmy kupę amatorów.
i to też udziela się w zawodzie kierowców.
jeżeli kierowca w wyborze pracy kieruje się wyglądem auta, to powinien zatrudnić się w galerii sztuki, ale nie jako kierowca.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

-


Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 2:37 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2007, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Nowe Magnum to w 80% Volvo. Volvo to dziadostwo wg Ciebie Kmietek
:?: :!:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 5:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Nowe Magnum to w 80% Volvo. Volvo to dziadostwo wg Ciebie Kmietek
:?: :!:
ciekawe jak te 80% zostało wyliczone?
poniważ w Renault jest silnik Vovlo z osprzętem oryginalnym, więc jeżeli było to liczone:
1. wagowo, to silnik powinien ważyć 6 ton,
2. objętościowo, to silnik powinien zajmować całe wnętrze komory silnikowe, kabiny i jeszcze trochę między osiami,
3. wartościowo, to silnik powinien kosztować około 56 000 euro.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 8:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7203
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Trochę więcej w Magnum jest z Volvo nisz sam silnik, dochodzi cały osprzęt który jest przykręcony do ramy jak tłumik, zbiornik paliwa, skrzynka na akumulatory. Nie mówiąc o samym wsiadaniu do Magnumki za karzdym razem ma się ubrodzone ręce.
Nie polecam obu samochodów za niską jakość wykonania i za drogie utrzymanie tanie w zakupie drogie w eksploatacji a zwłascza Stralis jakość wykonania na poziomie Fiata. Stralis jest oferowany z różnymi bajerami i tak nikt go nie chce kupować. Jeżdzę w firmie która ma serwis Volva oraz Iveco mają na stanie u siebie kilkanaście Stralisów I wersji i II i ciągle coś się psuje w nich

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 wrz 2006, 21:26
Posty: 53
GG: 6471399
Samochód: Ikarus
Lokalizacja: Łódź/Aleksandrów

Jakość wykonania Stralisa poprawiła się nieco w nowym modelu Stralis II. Jednak na naszych pięknych polskich drogach będą po przejechaniu paru tys. kilometrów plastiki w nim będą skrzypieć, a skrzypieć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: