Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 21 lis 2007, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Cytuj:
rowniez katuje Igo czasami sie wspomagam destinatorem (gdyz ma dobrze pokazane tereny przemyslowe), ale Igo przebija wszystko. a pda warto kupic z WiFI ...
Ja akurat uzywam tylko Destinator 6. Co do IGo moim zdaniem jest mniej dokladna. Fakt faktem podobno uwzgledia zakazy i wiadukty, ale w praktyce wyglada to nieco innaczej. Poza tym IGo na Polske to porazka.

_________________
scania to scania


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 1:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 19:03
Posty: 107
Lokalizacja: Zielona Góra

Na Polskę to Automapa 4.0 PL. W miastach są podane nawet nr domów.

Jak ktoś chce to moge mu nagrać za free. Jestem w Zielonej Górze.
Mam wersję do PC i tablet PC

_________________
Nie warto wdawać się w dyskusję z "debilem" bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem..


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lis 2007, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 kwie 2007, 13:28
Posty: 21
Lokalizacja: UK

Cytuj:
Co do IGo moim zdaniem jest mniej dokladna. Fakt faktem podobno uwzgledia zakazy i wiadukty, ale w praktyce wyglada to nieco innaczej.
Czyli sprawdza sie w ciezarowce czy nie?


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 14:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2007, 13:52
Posty: 3
Lokalizacja: Okolice kielc

to czy nawigacja pokazuje przeswit wiaduktow i inne cechy przydatne dla ciezarowek nie zalezy od jej ceny i jakosci tylko od map...Jesli pracujesz i non stop siedzisz w ciezarowce to najlepszym wlasnie rozwiazaniem jest laptop..za 1200-1300 kupisz taki srednio-slaby nowy albo dobry uzywany..Do tego leci odbiornik GPS(kolo 100-150 na allegro) i zasilacz do samochodu i to jest caly koszt jaki ponosisz...mapki sobie zgrywasz jakie chcesz z neta(nie placisz za nie;p) i smiga...przy tym mozesz sobie tez ogladac filmy i inne duperele(kupisz sobie wifi i mozesz tez korzystac z neta w niektorych miejscach albo wezmiesz neta z ery albo orange i w kazdym miejscu sobie mozesz korzystac)...jedyny problem moze byc z nielegalnoscia oprogramowania, nie wiem czy policja sprawdza laptopa podczas jakichs rutynowych zatrzyman...jesli tak to koszty zdecydowanie wzrastaja bo do tego dochodzi koszt windowsa i koszt zakupu oryginalnych map...
Natomiast jesli podrozujesz od czasu do czasu osbowka z rodzina itp..slowem korzystasz z samochodu jak normalny smiertelnik to normalny GPS za 500-900 i masz wszystko czego potrzebujesz(do tego legalnie)


Co do mediona to znajomy sprzedaje i nawet poleca...specjalnie gorsze od innych nie sa..zreszta jak juz mowilem funkcjonalnosc bardziej od map zalezy...
pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 20:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 14:14
Posty: 187
GG: 1
Samochód: volvo fm
Lokalizacja: Radom

Cytuj:
Na Polskę to Automapa 4.0 PL. W miastach są podane nawet nr domów.

Jak ktoś chce to moge mu nagrać za free. Jestem w Zielonej Górze.
Mam wersję do PC i tablet PC

Kolego zerknij do skrzynki

szerokości

_________________
Volvo FM + Feldbinder
Przewóz pszczół luzem! :mrgreen:


Post Wysłano: 17 sty 2009, 18:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2009, 18:09
Posty: 1
GG: 0

Polecam taką maszynę Mio Moov 200 PL


Post Wysłano: 04 mar 2009, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2009, 20:38
Posty: 1
GG: 0

Witam mam pytanko czy ktos orietuje sie jak działa nawi z oprogramowaniem Auto Mapa5.3 chodzi mi o to czy pokazuje tonasz i wysokosc wiaduktów????


Post Wysłano: 14 mar 2009, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2007, 13:10
Posty: 14
Samochód: Volvo FH13 480PS
Lokalizacja: Wielkopolska

Niestety nie pokazuje.


Post Wysłano: 20 mar 2009, 17:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2009, 17:20
Posty: 5
GG: 6258303

Niestety nie mogę się zgodzić z opinią kolegi Prezes-a. Jeśli wczytasz do AM odpowiednie POI to mapa będzie Ci pokazywała wszystko. Osobiście mam taką "paczkę" zainstalowaną i są tam wszelakiego rodzaju punkty (tonażówki,wiadukty,suszarki,inspekcje itp) Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: