| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Daf, 95XF] Szarpie przy jeździe z włączonym tempomatem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=10944 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | krzysiekjx1 [ 09 paź 2007, 20:37 ] |
| Tytuł: | [Daf, 95XF] Szarpie przy jeździe z włączonym tempomatem |
jest to autko z 99r,ma miliona na pulpicie i jest to od nówki auto w naszej firmie,problem polega na tym iż w czasie jazdy na włączonym tempomacie auto w momencie neutralnej pracy silnika (tzn-ani nie zwalnia ani nie ciągnie) szarpie,i nie utrzymuje stałej prędkości na równym,poprostu zwalnia i przyspiesza choć te wachnięcia to raptem 1 km/h,ale powodują szarpnięcia i uderzenia w układzie przeniesienia napędu!!!może ktoś już przerobił tego typu usterke w swoim egzemplażu???odrazu dodaje iż auto nie jest zaniedbane i wykluczam wszelkie luzy w elementach zewnętrzych-może coś w skrzyni???lub jeszcze co innego powoduje taki efekt??? |
|
| Autor: | werc [ 22 paź 2007, 11:39 ] |
| Tytuł: | |
w identycznym modelu mam taki sam problem. na postoju nawet zauwazylem ze sam sobie dogazowuje i popuszcza jak dogazujesz tempomatem. Nie rowno chodzi poprostu. Tez nie wiem co moze byc. |
|
| Autor: | krzysiekjx1 [ 20 gru 2007, 21:39 ] |
| Tytuł: | |
informacyjnie podaje że pomimo efektu z obrotami co jest nadal szarpnięcia ustąpiły po wymianie sprzęgła-pewnie tarcza była mocno rozbita już |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|