Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 wrz 2007, 21:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lip 2007, 22:48
Posty: 22
Lokalizacja: Bytom

Co grozi za coś takiego i jak opisać odwrotnie wsadzoną wykresówkę.
Jesteśmy tylko ludźmi i każdemu może się zdarzyć omyłkowo wsadzić wykresówkę odwrotnie. Wtedy nie będzie rejestrowana praca. Nie mogłem znaleźć tego na forum wiec założyłem nowy temat. Jeśli coś takiego już gdzieś jest to przepraszam i proszę o wskazanie takiego wątku.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2007, 21:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

kolego wg taryfikatora za brak dokumentacji czasu pracy grozi ci 400zł. Z kolei gdybyś nie miał wykresówki, która potwierdzałaby fakt, że nie jeździłeś w jakimś tam okresie to 200zl za wykresówke, ale to taka ciekawostka :P

a co do tego co tam wpisać to nie jestem pewien, ale to sie sprowadza raczerj do tego co napisałem wyżej. bo mógłbyś jeszcze zachachmęcić, ze tacho popsute było i podczepić pod wykresówke jakiś dokument z naprawy tacha, że tacho rzeczywiście było niesprawne (dogadać sie z kimś, kto w twoim mieście serwisuje tachografy).


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2007, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sie 2007, 19:19
Posty: 385
GG: 0
Samochód: midlum

Na tyle tarczki masz takie kratki w których możesz ręcznie wmalowac czasy wraz z notką ze się np zacieło i to podpisujesz powinno wystarczyć


Tytuł:
Post Wysłano: 01 paź 2007, 5:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

na początku lat '90-tych, kiedy to polscy kierowcy z prywatnych firm zaczęli wyjeżdżać za granice i pierwszy raz zetknęłi się z egzekfowanie przekroczenia czasu pracy mieli kilka patentów na ominięcie tego.
jednym z nich było wykręcenie żarówki w świetle podsufitki i włożenie wykresówki właśnie odwrotnie.

oczywiście wszyscy jestesmy ludźmi, każdy może się pomylić, ale nie wykonujący zawód. gdyby wykresówkę odwrotnie wsadził piekarz, szewc, czy fryzjer na pewno byłoby to uwzględnione, ale kierowca nie.

na podobnej zasadzie można rozjechać pieszego i powiedzieć: "przepraszam, jesteśmy ludźmi każdy może się pomylić - nacisnąłem gaz zamiast hamulca".

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 01 paź 2007, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lip 2007, 22:48
Posty: 22
Lokalizacja: Bytom

Dzięki za odpowiedź. Opisałem tarczkę że omyłkowo wsadziłem ją odwrotnie i oddałem szefowi.
"Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba" :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: