Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sie 2007, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 19:42
Posty: 6

Witam. Mam male pytanie. Jak wiadomo w firmie transportowej trzeba miec ukonczone 21 lat aby jezdzic powyzej 7.5 Dmc. Doszly mnie sluchy, ze NIBY wlasciciel ktory ma firme transportowa nie musi miec ukoncze 21 lat, aby jezdzic powyzej 7.5 dmc. czy to prawda? 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sie 2007, 21:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

Moim zdaniem bzdura przecież własciecel to nie jest jakis super ważny gość przynajmniej tak mi sie wydaje


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sie 2007, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 19:42
Posty: 6

To dlaczego na przewoz wplasny nie musi miec ukonczone 21 lat? przeciez tez nie sa waznymy super gosciami :)


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

właściciel to w zasadzie pionek, a nawet chyba mogłoby go nie być, tylko jeden problem: kto założyłby firmę, określił jej zakres działań, opracował strategię, znalazł klientów i za wszystkim chodził?

aby założyć jakąkolwiek działalność gospodarczą trzeba być pełnoletnim, więc 18 lat. aby prowadzić firmę przewozową trzeba mieć licencję, aby ją uzyskać trzeba mieć zdany egzamin kompetencji zawodowej, albo zatrudnić kogoś kto ma takie uprawnienia. egzamin kompetencji zawodowej nie ma jak mi wiadomo ograniczeń wiekowych, więc aby prowadzić firmę przewozową trzeba się wykazać wiadomościami lub być zaradnym.

natomiast prowadząc przewóz własny trzeba mieć uprawnienia do prowadzenia pojazdu.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 19:42
Posty: 6

Za 3 miesiace mam 21 lat i nie wiem czy teraz zakladac dzialalnosc czy za 3 miesiace, bo na poczatku sam chce jezdzic. Mam wszystkie prawka, kursy a nawet certyfikat.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 16:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

Tomek22 a jakie autko chcesz kupić solo czy ciągnik siodłowy a co do tematu to moim skromnym zdaniem jest to jedna wielka bzdura przepisy mówią jasno musisz mieć ukończone 21 lat

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 01 wrz 2007, 19:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 19:42
Posty: 6

Ciagnik - Scanie 380 konna z firanka.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: