| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Fuller? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=10149 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kraz [ 15 sie 2007, 12:43 ] |
| Tytuł: | Fuller? |
http://youtube.com/watch?v=G-aDqAWkZHQ Znalazłem taki film. Czy jest to stara skrzynia Fullera dwunastobiegowa, gdzie di każdego pełnego biegu były trzy zakresy? Tym lewarkiem dalej od siebie kierowca chyba zmienia biegi, a tym bliżej siebie właśnie te zakresy. |
|
| Autor: | Pazdz [ 15 sie 2007, 21:10 ] |
| Tytuł: | |
Wydaje mi się, że tak. Jedna wajcha służy to tego samego, co przycisk np. w modelach Euro Iveco. |
|
| Autor: | ozi1221 [ 17 paź 2007, 20:59 ] |
| Tytuł: | |
ale to już naprawde starowinka to auto.... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|