Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 sie 2007, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2007, 15:41
Posty: 12

witam
chcialbym zalozyc wlasna firme /transport miedzynarodowy/-czyli najpierw formolnosi w urzedach,potem egzaminy-certyfikaty,chce wziazc ciagnik siodlowy w leasing,koncesja na niego-rownolegle szukanie w miare dobrej spedycji.ciagnik w raz z kierowca kursowalby po eu.
W zwiazku z tym mam pare pytan;
czy ktos moglby napisac dokladnie jaki egzaminy i jakie kursy musialbym porobic-ile by to potrwalo i ile by to kosztowalo-
lepiej zalozyc firme jednoosobowa,czy jakas spolke,
czy mozecie polecic dobrego leasingodawce, z ktorym np mieliscie doczynienia,
ile osob jest potrzebnych do prowadzenia takiej firmy,
czy wystawia sie jakies faktory spedycjom czy tylko ty jedzisz oni placa,
no i najwazniejsze- czy dalbym rade to wszystko zrobic i pozniej to prowadzic jesli zyje obecnie poza krajem,gdzie tez pracuje ale duzo mam wolnego czasu-ograniczenia to tylko zjazdy do polski
i jesli pracuje tutaj legalnie to musialbym placic np ZUS, gdzies czytalem, ze jak sie pracuje gdzies ,oplaca sie skladki i ma sie firme to juz nie trzeba oplacac ZUZu-jak to sie ma do pracy zagranica?
dodam tylko ze mam kierowce-doswiadczonego drivera i ze za ok 2 lata chce wrocic do polski no i miec jakies zajecie/
dodam, ze wszysko wiem ale tylko w zarysie a chodzi mi o konkrety i dokladne informacje
prosze o powazne odpowiedzi znawcow tematu
pozdrwiam

[ Dodano: Sro, 08.08.2007, 18:07 ]
no dobra jakos moze sobie poradze bez tych odpowiedzi
napiszcie tylko jesli wam sie bedzie chcialo oczywiscie czy nadzor nad taka firma/1 ciagnik/mozliwy jest z zagranicy-czy wystarczy internet, telefon-ile osob jest potrzebnych do prowadzenia takiej firmy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: