Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 sie 2007, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2007, 20:06
Posty: 10
Lokalizacja: łomianki

na poczatek sie przywitam!
jestem spod Warszawy, działalnosc prowadze od 97r caly czas w przesylkach kurierskich. obecnie mam 3 MANy solówki 12ton dmc. dwa L2000 14-284 i jeden F2000 14-220.

a teraz problem...
dotyczy mana f2000 14-220 2004r. przebieg raptem 160.000... zaczeło sie od tego ze co jakis czas pedal sprzegla zostawal w podlodze, pomyslalem sprezyna przy pedale ma regulacje wiec ja troche podciagne, przy okazji odpowietrzylem wysprzeglik... po kilku dniach kierowca zasygnalizowal ze na dwoch ostatnich biegach sprzeglo sie slizga.
po rozebraniu okazalo sie ze ewidentnie sprzeglo jest przypalone, poszla nowa tarcza, docisk i kolo poszly do napawania w bardzo profi firmie. sprawdzony wysprzeglik i pompka ok... nie ma zadnych innych oznak zuzycia..
mam jeszcze pomysl ze tarcza jest teraz za gruba i docisk przelatuje za daleko i nie ma sily wypchnac tarczy, dzwonilem do ASO mana zeby podali odleglosc robocza sprzegla (miedzy dociskiem a kolem zamachowym) ale jakos nie moga tego odnalezc...

moze macie jakies sugestie?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: