| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Konfiguracja AutoRoute 2007 z Holux GR-213 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=9461 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | oldtroll [ 11 lip 2007, 17:42 ] |
| Tytuł: | Konfiguracja AutoRoute 2007 z Holux GR-213 |
Mam problem z konfigurowaniem Holuxa GR-213 z Autoroute 2007 poprostu w programie przed zainstalowaniem GPSa widział i od razu COM3 po zainstalowanie GPSa zobaczył mi COM5 po wybraniu COM5 zaczyna mi szukać ale w ogóle nie pokazuje mi zasięgu i nie pokazuje pozycji na mapie prosze o pomoc jeśli ktoś się z takim problemem już spotkał |
|
| Autor: | Fasola [ 15 lip 2007, 19:58 ] |
| Tytuł: | |
W menadzerze urządzeń ustaw GPS na comie 1. A póżniej w programie również wybierz com1. |
|
| Autor: | Thomsen [ 15 lip 2007, 22:09 ] |
| Tytuł: | |
kolego oldtroll ja miałem ten sam problem, tylko z wersją 2006. Rozwiązanie było bardzo proste. Na płytce od Holuxa jest taki programik - się chyba GPS Viewer nazywa. Odpal go, i pozwól mu się "skalibrować". Będzie tam pokazywał jakieś punkciki, satelity itp. Po jakimś czasie skończy - i wtedy będzie już wiedział "gdzie jest", potem za każdym razem bez problemu się znajdzie |
|
| Autor: | MAN [ 15 lip 2007, 22:19 ] |
| Tytuł: | |
oldtroll Odpal ten programik który jest dołonczony do GPSu i w nim będziesz miał wyświetlone na którym porcie COM jest podłonczony GPS i taki sam port ustaw w autoroute |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|