| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tuning pojazdów SCANIA https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=899 |
Strona 1 z 28 |
| Autor: | Kaczor [ 05 maja 2005, 17:53 ] |
| Tytuł: | |
Zdecydowanie najładniejsze są pierwsza i trzecia, właśnie taki rodzaj tuningu lubię |
|
| Autor: | MoBiL TrZeBiNiA [ 05 maja 2005, 18:36 ] |
| Tytuł: | |
Zdecydowanie wybrałęm 1,3,4,5,8 i 11...! Fajne SCANIE normalnie miodzio... |
|
| Autor: | Daw14 [ 05 maja 2005, 20:10 ] |
| Tytuł: | |
mi sie podoba druga fotka |
|
| Autor: | Dominik(PerQsisTA) [ 05 maja 2005, 20:14 ] |
| Tytuł: | |
Świetne wszystkie scanie....ale najlepsza jest 2 i 10...moim zdaniem |
|
| Autor: | kalym [ 12 maja 2005, 10:03 ] |
| Tytuł: | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() (c)lkw-info.net |
|
| Autor: | Kaczor [ 12 maja 2005, 14:03 ] |
| Tytuł: | |
Tą Scanię do przewozu zwierząt można czasem zobaczyć na polskich drogach - jeździ nią Tiziano Zampieri, na trasie Polska - Włochy. |
|
| Autor: | damian-driver [ 12 maja 2005, 15:57 ] |
| Tytuł: | |
najfsajniejsza dla mnie jest ta ostatnia kalym (fajne foty ) |
|
| Autor: | Mariusz [ 12 maja 2005, 18:25 ] |
| Tytuł: | |
fajne te scanie, lubie jak truck ma wyprowadzone bokiem wydechy lub kominy |
|
| Autor: | ksz [ 28 maja 2005, 13:26 ] |
| Tytuł: | |
fajne scanie ale nie podchodzą mi tiry z noskiem ... wole kwadraty lub prostokąty respect |
|
| Autor: | Kaczor [ 28 maja 2005, 14:06 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: fajne scanie ale nie podchodzą mi tiry z noskiem ...
A dla mnie Scanie z noskiem poprzedniej i najnowszej generacji (której produkcja wkrótce się skończy wole kwadraty lub prostokąty |
|
| Autor: | ksz [ 28 maja 2005, 19:16 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Cytuj: fajne scanie ale nie podchodzą mi tiry z noskiem ...
A dla mnie Scanie z noskiem poprzedniej i najnowszej generacji (której produkcja wkrótce się skończy wole kwadraty lub prostokąty A amerykańce wogóle odpadają - To moja opinia |
|
| Autor: | Kaczor [ 28 maja 2005, 20:37 ] |
| Tytuł: | |
To jest to co lubię! Mam tylko dwa małe zastrzeżenia Cytuj: A amerykańce wogóle odpadają -
Moja też To moja opinia |
|
| Autor: | ksz [ 28 maja 2005, 21:10 ] |
| Tytuł: | |
tę 5 fotke mam na pulpicie i non-toper sie na nią gapie |
|
| Autor: | =Inker= [ 08 lip 2005, 17:28 ] |
| Tytuł: | |
![]() ![]() ![]() ![]() no tyle wystarczy.Co o tym sadzicie?? |
|
| Autor: | =Inker= [ 08 lip 2005, 17:28 ] |
| Tytuł: | |
|
|
| Autor: | Mariusz [ 08 lip 2005, 19:09 ] |
| Tytuł: | |
scanii po tuningu jest tyle co grzybów po deszczu |
|
| Autor: | kalym [ 09 lip 2005, 8:10 ] |
| Tytuł: | |
Scanie fajne tylko nierozumiem =Inker= dlaczego w temacie o Scania-ch dajesz fotki Volva, konkretnie chodzi o pierwszy link. |
|
| Autor: | =Inker= [ 09 lip 2005, 10:08 ] |
| Tytuł: | |
Kalym#008 Sorel coś mi sie pomyliło |
|
| Autor: | kalym [ 09 lip 2005, 10:17 ] |
| Tytuł: | |
I te same fotki sa w drugim temacie |
|
| Strona 1 z 28 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|