| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Fermy Drobiu Woźniak, Żylice https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=8544 |
Strona 1 z 5 |
| Autor: | Evil [ 26 maja 2007, 18:56 ] |
| Tytuł: | |
kazdego dnia widuje Scanie R z izotremami z tej firmy jak jada przez Kalisz raz widzialem Scanie z takim silosem jak na ostatnim zdjeciu __________________ viewtopic.php?t=7755 http://www.btcdriver.yoyo.pl/pwn.php?ID=807 http://www.aneltrans.pl/index_pl.php |
|
| Autor: | Pablo91 [ 26 maja 2007, 22:16 ] |
| Tytuł: | |
Kolo mnie jada codziennie dwa razy dzienie z silosami do pasz. Dowoza ja do filji w Bałdzrzychowie kolo Poddębic,(jakies 15km ode mnie) Jezdza dwiema Scaniami R380 highline i jednym Dafem Xf. Nie wiem nawet czy to nie jest ten co na 3 focie od konca. Od czasu do czasu przejedzie tez jakas chlodnia. |
|
| Autor: | Maciekk [ 26 maja 2007, 23:08 ] |
| Tytuł: | |
Z tego co słyszałem jak chłopaki rozmawiali na cb to na busach zarabiaja ok 2,500 tys ... Na zestawach jazda w podwójnej obsadzie i ok 4,500 na łape |
|
| Autor: | łukasz [ 30 cze 2007, 19:02 ] |
| Tytuł: | |
Ostatnio widziałem da nowe nabytki-dwie R480 Topline w kolorach jak wcześniejsze Scanie.Podobno przewożą miliony jajek-drób itp... |
|
| Autor: | Balek [ 13 lip 2007, 20:27 ] |
| Tytuł: | |
A ja nagrałem filmik jak FDW przelatywały Scania kliknąć na miniaturkę i sie pokaże filmik
|
|
| Autor: | D1 PRP5 [ 13 lip 2007, 21:18 ] |
| Tytuł: | |
Fajnego mają Dafika pomarańczowego:) |
|
| Autor: | Bono29 [ 13 lip 2007, 21:20 ] |
| Tytuł: | |
Z tego co wiem to oni mają budy samochodów granatowe chyba że chodzi ci o kolor zabudowy, a swoją drogą raz widziałem białą SCANIE z ich naczepą...czyżby mieli podwykonawce??? |
|
| Autor: | D1 PRP5 [ 13 lip 2007, 21:24 ] |
| Tytuł: | |
Nie ten Dafik to już kilka ładnych latek tam jest to jest chyba jakis ex.testowiec.Z produ orurowany:) |
|
| Autor: | Bono29 [ 13 lip 2007, 21:38 ] |
| Tytuł: | |
D1 PRP5ja go nigdy w życiu na oczy nie widziałem, ale nie będe się kłócił bo pewnie masz rację |
|
| Autor: | D1 PRP5 [ 14 lip 2007, 13:56 ] |
| Tytuł: | |
Ostatnimi czsy jak kupili ostatnio nowe auto tez go nieiwdziałem.Moze sprzedali. |
|
| Autor: | Balek [ 14 lip 2007, 15:26 ] |
| Tytuł: | |
Ten dafik(pomarańczowy) jest stary i ciąga naczepę ze starym logiem jechał zaraz po tej scanii ale niestety nie miałem miejsca na karcie i nie nagrałem tego |
|
| Autor: | D1 PRP5 [ 14 lip 2007, 16:02 ] |
| Tytuł: | |
Fajny ten Dafik jest,nie???Ja kiedys widziałem ale to było dawno,oj bardzo dawno.Mieli nawet Stara 200 z przyczepą:) |
|
| Autor: | Balek [ 14 lip 2007, 16:59 ] |
| Tytuł: | |
No Daf fajny tylko już zmęczony życiem chociaż może polerka gruntowne mycie tapicerki jeszcze odmalować chromem te elementy chromowane bo już porysowane i było by galancino albo mogli by zrobić nowszego podobnie odpicowanego |
|
| Autor: | zlopek [ 18 lip 2007, 18:20 ] |
| Tytuł: | |
|
|
| Autor: | filip wiekiera [ 22 lip 2007, 0:26 ] |
| Tytuł: | |
|
|
| Autor: | BARTOSZ PIASECKI [ 23 lip 2007, 15:42 ] |
| Tytuł: | |
Fermy DROBIU WOŹNIAK mają kurnik w Kleczewie dawny DUBLET |
|
| Autor: | Balek [ 23 lip 2007, 17:45 ] |
| Tytuł: | |
Nie wiem czy chodzi ci o to wioske przed czy tam za Rawiczem |
|
| Strona 1 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|