| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tuning pojazdów DAF https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=7983 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | Mariusz [ 11 sie 2005, 22:14 ] |
| Tytuł: | Tuning pojazdów DAF |
zamiast bredzic dawajcie jakieś fajne foty
|
|
| Autor: | lukaszml [ 23 sie 2005, 21:57 ] |
| Tytuł: | |
Bardzo fajne te fotki Mayday... No to jeszcze pare foteczek... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Mariusz [ 16 wrz 2005, 11:10 ] |
| Tytuł: | |
XF jest piękny zarówno bez i z tuningiem, kilka fotek z kolekcji ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | oski1234 [ 12 lis 2005, 12:34 ] |
| Tytuł: | |
moje dafiki:) : ![]() ![]() ![]() ![]() żródło zdjeć nie do końca znane, możliwe żw http://www.lkw-infos.de. |
|
| Autor: | Mariusz [ 11 sty 2006, 2:45 ] |
| Tytuł: | |
typowy holenderski tuning |
|
| Autor: | R620 [ 15 sty 2006, 21:45 ] |
| Tytuł: | |
maja ludzie ta fantazje:
|
|
| Autor: | Mariusz [ 15 sty 2006, 23:58 ] |
| Tytuł: | |
Europe Flyer ma ładne daf-y ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Mariusz [ 17 sty 2006, 1:08 ] |
| Tytuł: | |
Ja jednak wole bez kangura bo te europejskie produkty mi sie nie podobają. Dla mnie podstawa to ładne malowanie. ![]()
|
|
| Autor: | Mariusz [ 17 sty 2006, 13:34 ] |
| Tytuł: | |
Uważam że te lustra to wyposażenie dodatkowe, Jeszcze wróce do montowania kangurów, czasami ciężarówka z tymi osłonami wygląda jak pies z kagańcem.
|
|
| Autor: | kalym [ 17 sty 2006, 16:00 ] |
| Tytuł: | |
![]() ![]() ![]() (c)v8power.nl |
|
| Autor: | R620 [ 17 sty 2006, 19:40 ] |
| Tytuł: | |
![]() ![]() 8 halogenow robi wrazenie
|
|
| Autor: | Mariusz [ 18 sty 2006, 0:01 ] |
| Tytuł: | |
Uwielbiam polerowane felgi jak w tym zółtym dafie.
|
|
| Autor: | CANADYJCZYK [ 30 kwie 2006, 1:15 ] |
| Tytuł: | |
Czy ktoś tu potrzebuje DAF-a to proszę ja mam takie ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Ina koniec ANTYK ![]() Kocam te malowidełka Proszę podać źródło. Mod R |
|
| Autor: | marcinp1985 [ 05 cze 2006, 18:17 ] |
| Tytuł: | |
A ja znalazłem takie: ![]() ![]() ![]() (C) http://www.truckweb.be |
|
| Autor: | marcinp1985 [ 05 cze 2006, 21:27 ] |
| Tytuł: | |
To jeszcze jak ten się podoba? ![]() (C) http://www.truckweb.be |
|
| Autor: | marcinp1985 [ 10 cze 2006, 20:05 ] |
| Tytuł: | |
Znalazłem jeszcze takiego! ![]() (C) http://www.truckweb.be |
|
| Autor: | CANADYJCZYK [ 21 lip 2006, 14:12 ] |
| Tytuł: | |
Dla miłośników DAF-a mam takie cacuńka : Śliczne holenderskie kwiaty dla was |
|
| Autor: | Mariusz [ 21 lip 2006, 15:47 ] |
| Tytuł: | |
Zdjecia te pochodzą z forum v8power |
|
| Autor: | lechos [ 21 lip 2006, 16:10 ] |
| Tytuł: | |
lkw-infos.net |
|
| Strona 1 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|