| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Bład Man TGA https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=7802 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cycu [ 18 kwie 2007, 0:10 ] |
| Tytuł: | Bład Man TGA |
Panowie wyskakuje mi w manie tga 410 taki bład co on znaczy ZBR DIAGNOSIS 00111-10 ?? co sie dzieje ?? I sie jescze zapala na czerwono trójkąt !! pozdrawiam |
|
| Autor: | golab05 [ 18 kwie 2007, 16:30 ] |
| Tytuł: | |
sprawdz sobie kolego poziom płynu chłodzącego |
|
| Autor: | Oporniczek [ 18 kwie 2007, 17:07 ] |
| Tytuł: | |
A raczej przerwa w obwodzie czujnika poziomu płynu chłodniczego. |
|
| Autor: | Cycu [ 18 kwie 2007, 20:28 ] |
| Tytuł: | |
Dzieki |
|
| Autor: | Artur29 [ 18 kwie 2007, 21:28 ] |
| Tytuł: | |
ZBR 04402-04 - centralny układ smarowania, suwy pompy centralnego układu smarowania - brak sygnału |
|
| Autor: | Cycu [ 18 kwie 2007, 21:45 ] |
| Tytuł: | |
Moze cos blizej |
|
| Autor: | golab05 [ 19 kwie 2007, 8:42 ] |
| Tytuł: | |
heh dziwne: "liczba uniesień tłoka w centralnym układzie smarowania...." najparwdopodbniej cos zakłuciło prace ciezko interpretowac ale wiesz gdzie szukac |
|
| Autor: | Cycu [ 19 kwie 2007, 9:27 ] |
| Tytuł: | |
Aaha no to dzieki koledzy za pomoc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|