| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| zagubienie,zniszczenie książki pojazdu. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=7322 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kraz [ 23 mar 2007, 13:34 ] |
| Tytuł: | zagubienie,zniszczenie książki pojazdu. |
Może ktoś zetknął się z tym problemem,mianowicie pojazd uległ spaleniu,a wraz z nim książka pojazdu.Jak teraz go zezłomować i wyrejestrować. |
|
| Autor: | Younior [ 23 mar 2007, 16:59 ] |
| Tytuł: | |
Właściciel powinien sie udać do Wydziału Komunikacji |
|
| Autor: | kraz [ 23 mar 2007, 17:15 ] |
| Tytuł: | |
Już się dowiedziałem,trzeba napisać poprostu oświadczenie i nie ma z tym teraz problemu,dawniej był chyba się przepisy zmieniły. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|