| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| kurs na kategorię E https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=7262 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cyryl [ 21 mar 2007, 13:34 ] |
| Tytuł: | kurs na kategorię E |
ponieważ na potrzeby firmy zbieram posiadaczy prawa jazdy kat C, którzy chcą zrobić E, co pozwoli mi na znaczną obniżkę kosztów (na razie jest to 200zł), jeżeli więc są chętni z Wrocławia do przystąpienia do takiego kursu proszę o kontakt. ukończnienie takiego kursu nie obliguje do zatrudnienia się w naszej firmie. po prostu mając 15 chętnych mogę negocjować ceny z ośrodkiem szkolenia kierowców, a czy będzie to 15 czy 18 osób nie ma znaczenia. 600 856 530 |
|
| Autor: | Matee [ 21 mar 2007, 18:17 ] |
| Tytuł: | |
Witam Przypdkiem trafiłem na tę strone ale bardzo mi sie podoba .. Niedawno zdałem egzamin na kategorię C, z braku kasy przyczepę na razie odpusilem .. a tu proszę Jaki moze byc docelowy koszt tego kursu ?? |
|
| Autor: | Cyryl [ 22 mar 2007, 6:50 ] |
| Tytuł: | |
na razie wydaje się, że 1 600zł, ale będę jeszcze negocjował ceny. cena kursu na E we Wrocławiu - 1 800zł. |
|
| Autor: | Matee [ 22 mar 2007, 15:05 ] |
| Tytuł: | |
Shit .. duzo, za C płaciłem 1 700zł w Krotoszynie, a E kosztuje 1 300zł .. no ale nie ma sie co dziwić wszak większe miasto. A na czym uczą i na czym zdaję sie egzamin ?? Bo zdaje mi sie ze kiedys we wrocku widziałem Scanie z naczepą "L" pozdro |
|
| Autor: | Pilus [ 22 mar 2007, 16:46 ] |
| Tytuł: | |
Scania z naczepą??????? z tego co się orientuje to egzaminy wszędzie są na tandemach |
|
| Autor: | Rafał [ 22 mar 2007, 17:00 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Scania z naczepą??????? z tego co się orientuje to egzaminy wszędzie są na tandemach
Skądże. Na ten przykład Lublin: Star 1142 z jednoosiową naczepą.
|
|
| Autor: | Matee [ 22 mar 2007, 19:11 ] |
| Tytuł: | |
Tak, zgadam sie z dojazdami, tylko że w moim przypadku akurat nie jest to zaden problem mimo ze do Wrocka mam 80km to kumpel z firmy 2x w tyg. smiga do wrocka na cały dzień .. A z ta scania to nie jestem pewnien czy to był wrocek .. w każdym razie na 100% widziałem norlamny zestaw na nauce jazdy - ale przypuszczalnie to był tylko do nauki, egzaminy na 100% sa na innych autach - no bo wyobrazmy sobie - jak zestaaw wjedzie na łuk - no to ile juz mu zostaje do cofnięcia |
|
| Autor: | vector13 [ 22 mar 2007, 20:44 ] |
| Tytuł: | |
Rafał zgadza się,egzamin zdaje się starem 1142 z przyczepą ale to ma sie zmienić.Gdy zdawałem egzamin to po placu jeździłem starem a na miasto wyjechałem już oplandekowanym manem z przyczepą.Z tego co wiem to od czerwca jazdę po placu i po mieście będzie się zdawać tylko samochodem z plandeką.Przyczepa też jest oplandekowana.A stary pójda na zyletki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|