| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Iveco PowerStar https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=689 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mariusz [ 09 kwie 2005, 20:32 ] |
| Tytuł: | Iveco PowerStar |
![]() http://www.hankstruckpictures.com |
|
| Autor: | Mihu [ 30 lis 2005, 15:25 ] |
| Tytuł: | |
Niedawno zaprezentowano nową wersję modelu PowerStar. Teraz samochód napędzają silniki Cursor 10 i 13 o mocy do 550KM. Mogą być sprzężone z półautomatycznymi skrzyniami AS Tronic. Ciągniki oparte są na podzespołach modelu Stralis, który jest również dostepny w Australii. Zapraszam na oficjalną stronę producenta: http://www.iveco.com.au/powerstar.htm |
|
| Autor: | lukaszml [ 30 lis 2005, 16:17 ] |
| Tytuł: | |
No ładne to Iveco chyba nawet ten model ładniejszy od poprzednika, bardzo podobny do Amerykańskiego Macka Vision, niejestem pewny czy tamten Mack się tak nazywał, ale wiem że był taki np. w PTTM... |
|
| Autor: | Mihu [ 11 gru 2005, 21:30 ] |
| Tytuł: | |
Ale przecież nikt nie napisał, że PowerStar jest amerykańskim wozem... |
|
| Autor: | kalym [ 11 gru 2005, 21:50 ] |
| Tytuł: | |
Takich kilka fotek (c)iveco.com.au |
|
| Autor: | Mariusz [ 11 gru 2005, 23:29 ] |
| Tytuł: | |
troche przypomina macka CH600, iveco w Australi nie jest tak popularny, większym powodzeniem cieszą sie kenworthy i western stary |
|
| Autor: | Mihu [ 05 lut 2006, 21:13 ] |
| Tytuł: | |
Poprawia "wyczuwalność" samochodu przy manewrowaniu, a co do zwiększenia promienia skrętu to nie jestem tego taki pewien |
|
| Autor: | Mariusz [ 22 lut 2006, 19:23 ] |
| Tytuł: | |
Iveco naprawdę się postarało projektujać PowerStar-a III generacji. Widać tu kabinę zapożyczoną z Stralisa. ![]() http://www.xtrucking.com |
|
| Autor: | Raul78 [ 24 kwie 2011, 23:53 ] |
| Tytuł: | Re: Iveco PowerStar |
Ożywię temat ponieważ samochody z tzw"ryjem" czy też"dziobem' osobiście bardzo mi się podobają jestem fascynatem samochodów z "duszą" a takowe są produkowane(były) tylko w stanch i w niemczech,a jeżeli chodzi o ciężarówki to tylko z "ryjkiem"mnie doprowadzają do małej ekscytacji(że delikatnie tak to powiem)a co do tematu Iveco znam jeździłem i eurotechem i stralisem więc jak wiecie nic podniecającego Tu są 2 fajne fotki http://zandhazen.web-log.nl/zandhazen/2 ... rstar.html |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|