| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trasa polska-Francja https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=6095 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mayer37 [ 21 sty 2007, 22:15 ] |
| Tytuł: | Trasa polska-Francja |
W poniedzialek 15.01 zaczely mi sie ferie wiec wpakowalem swoje 4 litery w magnumke taty i pojechalismy do francji. Niestety nie mam fot bo nie mialem aparatu W poniedzialek okolo godziny 20.00 wyjechalismy z Oświęcimia gdzie przyjechal po mnie tata juz zaladowany ze skawiny 66 palet paluszków z lajkonika Zapraszam do czytania i komentowania |
|
| Autor: | Sewex [ 21 sty 2007, 22:34 ] |
| Tytuł: | |
A widze ze kolega bierze ładunki z BALSEMu? a z JAwornika bierzecie czasem coś jakieś ciasteczka? Traska fajna ale bez fotek to efekt nie ten. POZDRAWIAM |
|
| Autor: | mayer37 [ 21 sty 2007, 23:39 ] |
| Tytuł: | |
Nie ja biore tylko moj tata. Ladunki tylko ze skawiny biora. No niestety fotek nie ma |
|
| Autor: | Balek [ 21 sty 2007, 23:40 ] |
| Tytuł: | |
Hmmm z tego co można wywnioskować z opisu traska była udana |
|
| Autor: | mayer37 [ 22 sty 2007, 9:59 ] |
| Tytuł: | |
Traska udana nie liczac wystrzalu w tunelu kenediego |
|
| Autor: | Cheester [ 22 sty 2007, 22:34 ] |
| Tytuł: | |
Szkoda wlasnie ze nia ma fotek. Fajnie ze udalo Ci sie zaliczyc trase na poczatek ferii. Schlujnie to opisales i w pelni zrozumialem o co chodzi. Strzaly opon zdarzaja sie. Bynajmniej mieliscie jakies urozmaicenie. Pewnie bujalo Was podczas tego wiatru. |
|
| Autor: | Nalepa [ 22 sty 2007, 22:38 ] |
| Tytuł: | |
No po opisie wydaje sie fajna traska szkoda tylko ze nie ma fotek:( |
|
| Autor: | Mca [ 23 sty 2007, 17:53 ] |
| Tytuł: | |
Fajny opis trasy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|