| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Wynajem długoterminowy samochodu https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52292 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | berton [ 05 cze 2026, 12:52 ] |
| Tytuł: | Wynajem długoterminowy samochodu |
Tak czy nie? Czy ktoś wynajmował? Jakie macie doświadczenia? |
|
| Autor: | absir [ 08 cze 2026, 9:09 ] |
| Tytuł: | Re: Wynajem długoterminowy samochodu |
Wszystko zależy od sytuacji. Najem może z jednej strony wydawać się droższym rozwiązaniem, ale jest wygodniejszy, szczególnie jeśli chcesz zmieniać samochodód co rok, 2 czy 3 lata. Dobra opcja jeśli nie wiesz czy chcesz dalej jeździć danym autem, czy chcesz sobie zostawić, nie musisz po zakońćzeniu szukać kupca, tylko oddajesz samochód i bierzesz kolejny. |
|
| Autor: | rokoczy [ 08 cze 2026, 10:44 ] |
| Tytuł: | Re: Wynajem długoterminowy samochodu |
Plusem jest na pewno to, ze w jednej racie masz wszystko. Mianowicie ubezpieczenie, serwisy itp. Płacisz miesięcznie stałą ratę plus oczywisćie paliwo. Dzięki temu możesz sobie z góry zaplanować wydatki. NIe obchodzi Cię inflacja, czy stopy procentowe jak w przypadku kredytu. Koszt takiej raty możesz sobie sprawdzić z góry na stronie firmy, która zajmuje się najmem. Zerknij sobie na przyklad na stronę Masterlease - jest tam kalkulator i możesz sobie wyliczyć jak to wyglada dla poszczególnych samochodów. Stawki za ubezpieczenie i serwis są ok, raczej taniej byś sam nie znalazł. |
|
| Autor: | mirs [ 08 cze 2026, 12:23 ] |
| Tytuł: | Re: Wynajem długoterminowy samochodu |
A bierzesz na firmę czy nie? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|