wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Wynajem długoterminowy samochodu
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52292
Strona 1 z 1

Autor:  berton [ 05 cze 2026, 12:52 ]
Tytuł:  Wynajem długoterminowy samochodu

Tak czy nie? Czy ktoś wynajmował? Jakie macie doświadczenia?

Autor:  absir [ 08 cze 2026, 9:09 ]
Tytuł:  Re: Wynajem długoterminowy samochodu

Wszystko zależy od sytuacji. Najem może z jednej strony wydawać się droższym rozwiązaniem, ale jest wygodniejszy, szczególnie jeśli chcesz zmieniać samochodód co rok, 2 czy 3 lata. Dobra opcja jeśli nie wiesz czy chcesz dalej jeździć danym autem, czy chcesz sobie zostawić, nie musisz po zakońćzeniu szukać kupca, tylko oddajesz samochód i bierzesz kolejny.

Autor:  rokoczy [ 08 cze 2026, 10:44 ]
Tytuł:  Re: Wynajem długoterminowy samochodu

Plusem jest na pewno to, ze w jednej racie masz wszystko. Mianowicie ubezpieczenie, serwisy itp. Płacisz miesięcznie stałą ratę plus oczywisćie paliwo. Dzięki temu możesz sobie z góry zaplanować wydatki. NIe obchodzi Cię inflacja, czy stopy procentowe jak w przypadku kredytu. Koszt takiej raty możesz sobie sprawdzić z góry na stronie firmy, która zajmuje się najmem. Zerknij sobie na przyklad na stronę Masterlease - jest tam kalkulator i możesz sobie wyliczyć jak to wyglada dla poszczególnych samochodów. Stawki za ubezpieczenie i serwis są ok, raczej taniej byś sam nie znalazł.

Autor:  mirs [ 08 cze 2026, 12:23 ]
Tytuł:  Re: Wynajem długoterminowy samochodu

A bierzesz na firmę czy nie?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/