wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Man TGL 8.180
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52290
Strona 1 z 1

Autor:  XaoTong [ 18 maja 2026, 10:12 ]
Tytuł:  Man TGL 8.180

Witam wszystkich.

Mam Problem z moim tgl-em.
-po odpaleniu strasznie dymi i nie chce wejść na obroty, a po chwili gaśnie.
-wymieniłem filtr paliwa, nic się nie zmieniło
- nie pokazuje żadnych błędów
-przebieg autka to 320tyś rok prod 2006.

Czy komuś coś przychodzi do głowy?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/