| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man TGL 8.180 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52290 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | XaoTong [ 18 maja 2026, 10:12 ] |
| Tytuł: | Man TGL 8.180 |
Witam wszystkich. Mam Problem z moim tgl-em. -po odpaleniu strasznie dymi i nie chce wejść na obroty, a po chwili gaśnie. -wymieniłem filtr paliwa, nic się nie zmieniło - nie pokazuje żadnych błędów -przebieg autka to 320tyś rok prod 2006. Czy komuś coś przychodzi do głowy? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|