| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania] wiele pytań https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52289 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | XELGAT [ 28 kwie 2026, 10:06 ] |
| Tytuł: | [Scania] wiele pytań |
Witam Mam małe pytanie. Mianowicie... Posiadam autokar Scani z silnikiem Euro3 420KM, przebieg 550 000km. Jaki olej powinienem lać do niej? Mineralny, syntetyk, pół-syntetyk? Nie wiem jaki jest teraz zalany I drugie pytanie: skrzynie mam 8-mio biegową na "opticrusie" i... co ile trzeba wymieniać olej w takiej skrzyni? Zauwazyłem że jest też przy skrzyni i na moście filtr. Je też trzeba wymieniać? Trzecie pytanko: Na desce rozdzielczej na wyświetlaczu "komputera" wyświetla mi ciśnienie oleju w silniku i... mrugającą "konewkę oleju" Co może oznaczać te mruganie? Dodam że ciśnienie oleju jest w normie, nic sie nie zmienia przy mruganiu. Pomruga pare razy i przestaje. Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|