| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania 124 420 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52278 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | LKV Tomek [ 14 kwie 2026, 18:15 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124 420 |
Ale bym jeździł Wreszcie jakiś prawilny sprzęt a nie jakieś tablety |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 14 kwie 2026, 18:40 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124 420 |
Ten zderzak...
|
|
| Autor: | Mihu [ 14 kwie 2026, 22:33 ] |
| Tytuł: | Re: Scania 124 420 |
Akurat na ten zderzak jest lekarstwo w postaci dokładki zderzaka i stopni. Dość trudno dostępne rzeczy aktualnie. Wiem kto ma taki komplecik, ale za cholerę nie sprzeda |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|