| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man tgl 2017r doładowanie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52271 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 20 mar 2026, 18:36 ] |
| Tytuł: | Man tgl 2017r doładowanie |
Witam koledzy mam takie pytanko o tgl .jak zimny silnik to jest słaby i doładowanie nie wychoszi na maxa a jak osiągnie temperature roboczą to jest wszystko w porządku.gdzie leży pdzyczyna? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|