wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Man tgl 2017r doładowanie
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52271
Strona 1 z 1

Autor:  RE-ANIMATOR [ 20 mar 2026, 18:36 ]
Tytuł:  Man tgl 2017r doładowanie

Witam koledzy mam takie pytanko o tgl .jak zimny silnik to jest słaby i doładowanie nie wychoszi na maxa a jak osiągnie temperature roboczą to jest wszystko w porządku.gdzie leży pdzyczyna?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/