wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Brak możliwości ciągnięcia przyczepy
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52268
Strona 1 z 1

Autor:  pphustaleuro [ 15 mar 2026, 11:29 ]
Tytuł:  Brak możliwości ciągnięcia przyczepy

Witam  , potrzebna pomóc w zakupionym samochodzie
Brak możliwości ciągnięcia przyczepy w MAN TGL 12.250 , 2017 r
Potrzebuje  wprowadzić zmianę ,  zaświadczenie o możliwości ciągnięcia przyczepy

Czy ktoś się tym zajmuje albo  może podesłać namiary 

Z góry wielkie dzięki
Kontakt 721 721 907 , 733 170 218

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/