| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Brak możliwości ciągnięcia przyczepy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52268 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | pphustaleuro [ 15 mar 2026, 11:29 ] |
| Tytuł: | Brak możliwości ciągnięcia przyczepy |
Witam , potrzebna pomóc w zakupionym samochodzie Brak możliwości ciągnięcia przyczepy w MAN TGL 12.250 , 2017 r Potrzebuje wprowadzić zmianę , zaświadczenie o możliwości ciągnięcia przyczepy Czy ktoś się tym zajmuje albo może podesłać namiary Z góry wielkie dzięki Kontakt 721 721 907 , 733 170 218 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|