| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| wyciek płynu chłodniczego z okolic sprężarki [MAN FE410A D2866] https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52267 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cyryl [ 13 mar 2026, 22:25 ] |
| Tytuł: | Re: wyciek płynu chłodniczego z okolic sprężarki [MAN FE410A D2866] |
głowica sprężarki to nie głowica silnika i temperatury są mniejsze. jednak wyciek pod głowicą nie bierze się z nieba. ja radziłbym planowanie tej głowicy, bo szkoda byłoby robić tą samą robotę dwa razy. |
|
| Autor: | digidy [ 15 mar 2026, 16:20 ] |
| Tytuł: | Re: wyciek płynu chłodniczego z okolic sprężarki [MAN FE410A D2866] |
Cytuj:
głowica sprężarki to nie głowica silnika i temperatury są mniejsze.
Teraz znowu przestało cieknąć, już nie wiem co z tym jest. A co z prawdopodobnym przeciekiem do układu osuszania? Jak to załatwić?
jednak wyciek pod głowicą nie bierze się z nieba. ja radziłbym planowanie tej głowicy, bo szkoda byłoby robić tą samą robotę dwa razy. |
|
| Autor: | MAN [ 06 maja 2026, 11:02 ] |
| Tytuł: | Re: wyciek płynu chłodniczego z okolic sprężarki [MAN FE410A D2866] |
Odkręcić głowiczkę, potraktować powierzchnię papierem ściernym aby nie było brudu i rdzy i skręcić na nowej uszczelce. Tylko nie ruszaj tej środkowej śruby w głowicy jeśli cieknie tylko spod tej głowiczki. W innym przypadku głowiczka rozpadnie się na trzy części jak odkręcisz tą środkową śrubę w głowicy Odkręć wkład osuszacza i zobacz czy w obudowie osuszacza stoi płyn chłodzący |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|