wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 16,50 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!)
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52254
Strona 1 z 1

Autor:  Jahoo67 [ 05 mar 2026, 20:12 ]
Tytuł:  Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 16,50 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!)

Dzień dobry,
Piszę pracę licencjacką na temat kosztów i efektywności transportu krajowego w Polsce (zestaw ciągnik + naczepa 16,5 m). Do pracy potrzebuję realistycznych danych z przejazdu w transporcie krajowym. Do tego celu stworzyłem formularz i bardzo Was proszę o jego wypełnienie.
Będę mega wdzięczny za odpowiedzi na pytania z formularza (można odpisać tylko na te, na które znacie odpowiedź). Nie podawajcie nazwy firmy - dane będą w pełni anonimowe. Zwróćcie tylko uwagę, aby na samym końcu kliknąć w przycisk "Prześlij" - inaczej nie otrzymam odpowiedzi.
Z góry ogromnie dziękuję! Dam znać co z moją pracą.
Poniżej link do formularza:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... usp=header

Autor:  korni8808 [ 05 mar 2026, 21:03 ]
Tytuł:  Re: Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 18,75 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!)

Na jakim kierunku studiów ta praca?

Autor:  zzx [ 06 mar 2026, 7:37 ]
Tytuł:  Re: Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 18,75 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!)

ja tam się nie znam ale zestaw ciągnik i naczepa 18,75 na razie nie są dopuszczone do ruchu na drogach krajowych.

Autor:  Jahoo67 [ 06 mar 2026, 17:00 ]
Tytuł:  Re: Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 16,50 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!)

@korni 8808 Kierunek studiów to logistyka.
@zzx Wkradł się błąd, chodzi oczywiście o zestaw 16,5 m.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/