| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 16,50 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52254 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Jahoo67 [ 05 mar 2026, 20:12 ] |
| Tytuł: | Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 16,50 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!) |
Dzień dobry, Piszę pracę licencjacką na temat kosztów i efektywności transportu krajowego w Polsce (zestaw ciągnik + naczepa 16,5 m). Do pracy potrzebuję realistycznych danych z przejazdu w transporcie krajowym. Do tego celu stworzyłem formularz i bardzo Was proszę o jego wypełnienie. Będę mega wdzięczny za odpowiedzi na pytania z formularza (można odpisać tylko na te, na które znacie odpowiedź). Nie podawajcie nazwy firmy - dane będą w pełni anonimowe. Zwróćcie tylko uwagę, aby na samym końcu kliknąć w przycisk "Prześlij" - inaczej nie otrzymam odpowiedzi. Z góry ogromnie dziękuję! Dam znać co z moją pracą. Poniżej link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... usp=header |
|
| Autor: | korni8808 [ 05 mar 2026, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 18,75 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!) |
Na jakim kierunku studiów ta praca? |
|
| Autor: | zzx [ 06 mar 2026, 7:37 ] |
| Tytuł: | Re: Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 18,75 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!) |
ja tam się nie znam ale zestaw ciągnik i naczepa 18,75 na razie nie są dopuszczone do ruchu na drogach krajowych. |
|
| Autor: | Jahoo67 [ 06 mar 2026, 17:00 ] |
| Tytuł: | Re: Prośba o dane do pracy licencjackiej – transport krajowy zestaw 16,50 m (kierowcy C+E proszę o pomoc!) |
@korni 8808 Kierunek studiów to logistyka. @zzx Wkradł się błąd, chodzi oczywiście o zestaw 16,5 m. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|