| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Pilnowanie czasu na wykresowce - dajcie rady proszę https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52246 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | yuhh [ 11 lut 2026, 23:20 ] |
| Tytuł: | Pilnowanie czasu na wykresowce - dajcie rady proszę |
Witam, tak wiem ze temat archaiczny na dzisiejsze czasy w dobie tachografów G2V2 Dziękuję za Pomoc |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 12 lut 2026, 6:02 ] |
| Tytuł: | Re: Pilnowanie czasu na wykresowce - dajcie rady proszę |
Minutnik/stoper w komórce... |
|
| Autor: | chodko [ 12 lut 2026, 18:38 ] |
| Tytuł: | Re: Pilnowanie czasu na wykresowce - dajcie rady proszę |
Ja jeżdżę jeszcze na tarczkach i w zasadzie używam dwóch metod razem: kartka i długopis i aplikacja do etolla w której mam czas jazdy i postoju i godziny zatrzymania i ruszenia . |
|
| Autor: | SIOJU [ 15 lut 2026, 12:25 ] |
| Tytuł: | Re: Pilnowanie czasu na wykresowce - dajcie rady proszę |
Ja z liczeniem czasu na tarczkach sobie radziłem w sposób najprostszy, ruszasz i zapisujesz dokładnie godzinę i minuty, zatrzymujesz się i to samo. To samo dotyczy czasów postoju. Przy krótkich jazdach było to upierdliwe.Kiedyś każdy miał notatnik, w którym się zapisywało godzinę rozpoczęcia i skończenia pracy, pauzy skrócone, dziesiątki jazdy. Do tej pory sporo szoferów nie rusza po 45 minutach pauzy - choć tacho już wyzerowało czas jazdy, tylko czekają słynne minutkę, żeby zaliczyło pauzę |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|