wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Kurs prawo jazdy C Poznań
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52240
Strona 1 z 1

Autor:  marekskiba [ 06 lut 2026, 12:37 ]
Tytuł:  Kurs prawo jazdy C Poznań

Cześć, jaka opinia dla OSK Bajka w Poznaniu, jeśli chodzi o kategorię C?

Ew. jakie inne OSK warto rozważyć?

Pozdrawiam

Autor:  Cyryl [ 08 lut 2026, 20:39 ]
Tytuł:  Re: Kurs prawo jazdy C Poznań

poszukaj w sieci jaka jest tam zdawalność.

zdawalność każdego OSK jest publikowane, może być trochę nieaktualne, ale w tym względzie niewiele się zmienia.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/