| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Man TGL czy Marcedes Atego? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52211 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Bigi3 [ 25 sty 2026, 11:59 ] |
| Tytuł: | Man TGL czy Marcedes Atego? |
Witam Potrzebuje kupić ciężarówkę do 12dmc, na potrzeby własne. Myślę o manie tgl 12 lub marcedes atego 12 tylko słyszałem że mercedes ma problemy z dpfem który załącza się przy np rozładunku towaru i trzeba czekać pod sklepem. Znowu TGL nie ma tego problemu i wypalać dpf można nawet podczas jazdy. Zależy mi na ładowności 5,5-6t, automacie, firance, ogrzewaniu postojowym, sypialni i na spalaniu do 18L/100km. Co możecie polecić, z czego wybierać? Auto potrzebuje kupić do maja |
|
| Autor: | 5eba [ 04 lut 2026, 18:59 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGL czy Marcedes Atego? |
iveco |
|
| Autor: | Cyryl [ 04 lut 2026, 19:06 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGL czy Marcedes Atego? |
nie mam doświadczenia Mercedesem, ale użytkowałem klika MAN-ów TGL i nie było z nimi większych problemów. Cytuj: iveco
nie pij wódki tylko mleko,a oszczędzisz na IVECO. |
|
| Autor: | 5eba [ 06 lut 2026, 7:40 ] |
| Tytuł: | Re: Man TGL czy Marcedes Atego? |
Takie doświadczenie pewnej dużej firmy mającej we flocie kilkadziesiąt sztuk 12tek gdzie ocena aut to tylko i wyłącznie tabelki ... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|