Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 gru 2025, 22:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2025, 19:32
Posty: 19
Lokalizacja: Francja

Witam,
Z tego co wiem, w Polsce wymagane jest posiadanie w samochodzie gaśnicy, która powinna być łatwo dostępna.

gdzie trzymacie gaśnicę w samochodzie?
- pod fotelem kierowcy lub pasażera
- w bagażniku

jaki system mocowania
1 czy 2 kg do samochodu osobowego?
Dziękuję za odpowiedzi.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: