| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [MAN 292] Problem z elektryką https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52208 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kjuwasd [ 16 sty 2026, 8:39 ] |
| Tytuł: | [MAN 292] Problem z elektryką |
Witam wszystkich. Posiadam Man 292 z osiemdziesiątych lat to jest autobus i od jakiegoś czasu dzieje sie cos dziwnego .Chodzi o to ze czasem oświeci sie kontrolka na liczniku ( są 2 kontrolki od ładowania jedna czerwona druga pomarańczowa ) ta pomarańczowa i nie działają wtedy żadne nadmuchy szyberdachy nic z takich rzeczy nie działa i czasem pali sie bezpiecznik pod którym pisze bodajże dachlufter i jeszcze cos ,napisze co dokładnie jak sprawdzę później.W książce wyczytałem że ta kontrolka jest też od redartera. Juz nie wiem gdzie szukać przyczyny . Prosze o pomoc. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|