Wymieniłem zawór 4 drożny i czujnik powietrza o numerze OE 81274210251, ręczny działa poprawnie.
Niestety narazie rzadko ale nadal blokuje się przednia oś
Samochód jedzie, ale tak jakby siłowniki nie były poprawnie uzupełniane odpowiednim ciśnieniem bo koła przyblokowuje i delikatnie ściska klocki do tarczy, że koła się grzeją podczas jazdy, prawe koło zaciska się nieco bardziej niże lewe bo jest cieplejsze.
Nie wiem gdzie szukać problemu, a wymieniać pół auta po kolei to totalny bezsens. Zasugerowano mi, że może być problem w Głównym zaworze hamulcowym - ten, który jest z przodu pod maską ze sterownikiem, co o tym myślicie?
Dodatkowo czasami ma taki problem, że włączam samochód pompuje do 6 bar i nie chce przebić dalej, wyłączę samochód, włączę na nowo i zaczyna normalnie wszystko działać.