| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Węgry https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52205 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | michal89 [ 11 sty 2026, 16:09 ] |
| Tytuł: | Węgry |
https://trans.info/pl/tranzyt-przez-weg ... cie-447903 . Przerabial ktoś temat tranzytu przez Węgry w nowym roku na Ridica lub Sahy ? Wg tego artykułu nie można już śmigać tranzytem przez 86 czy 2 Węgierska |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 11 sty 2026, 17:45 ] |
| Tytuł: | Re: Wegry |
Wszędzie o tym głośno. Nie wiem jak u nas we firmie, bo jeszcze z nikim o tym nie rozmawiałem - nie było takiej potrzeby. Ja z map też widzę, że już nie można lecieć z Kormendu na Redics, tylko jedyna opcja to z Kormendu uderzać na Ilz, Gleisdorf (AT). Jednak co niektórzy się kłócą, że nie, można normalnie, lecz po czym to stwierdzają... Nie wiem. Co do Sahy - normalnie możesz grzać. Też będę leciał tam w poniedziałek. |
|
| Autor: | dies_nefastus [ 11 sty 2026, 17:53 ] |
| Tytuł: | Re: Wegry |
Ja zrozumiałem tak, że wszystkie drogi tranzytowe są na mapie pociągnięte kolorem. Od Szachów masz np: - żółte "trasy tranzytowe: odcinki dróg głównych" - czerwone "trasy tranzytowe: odcinki przebiegające przez obszary zabudowane" Zobacz na przykład w artykule. Droga 42 do granicy RO. Nie ma żadnego koloru - ergo nie jest tranzytowa. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 11 sty 2026, 17:58 ] |
| Tytuł: | Re: Wegry |
Też widziałem te mape i z Sahy na Budapeszt jest normalnie tranzyt poprowadzony. Ale z Kormendu już niestety do Redics tak nie ma. Moim zdaniem Węgrzy zamknęli "budżetowy szlak" na IT. |
|
| Autor: | michal89 [ 11 sty 2026, 20:07 ] |
| Tytuł: | Re: Wegry |
Racja Sahy tak można wg mapy chodź nie trawie tam jeździć , tak pytam właśnie czy już ktoś temat przerabial bo znając Madziarów to oni tego przypilnują bynajmniej na tym szlaku do Redica . Tak na starego Borsa tez nie poleci się już. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 11 sty 2026, 21:09 ] |
| Tytuł: | Re: Wegry |
Zgadza się, stary Bors zakaz. Z tym Redicsem jest pytanie, jak będę kiedy jechał to zapytam spedytora i niech decyduje. Chociaż my tam latamy tylko jak się idzie na HR, bo na IT jeździmy normalnie przez kasztana. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|