wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

system pracy
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52196
Strona 1 z 1

Autor:  Amaury [ 27 gru 2025, 10:26 ]
Tytuł:  system pracy

Dzień dobry,
Proszę mi wyjaśnić co oznacza system pracy 2/1 3/2 4/2? :?:
Obrazek

Obrazek

Autor:  Settler [ 27 gru 2025, 13:23 ]
Tytuł:  Re: system pracy

W tym przypadku chodzi o tygodnie praca/wolne

Autor:  Amaury [ 27 gru 2025, 13:54 ]
Tytuł:  Re: system pracy

Cytuj:
W tym przypadku chodzi o tygodnie praca/wolne
6 miesięcy wolnego w roku? Jak to możliwe?

Edit
Przepraszam, 4 miesiące

Autor:  Settler [ 27 gru 2025, 15:33 ]
Tytuł:  Re: system pracy

A co w tym dziwego?

Autor:  Amaury [ 27 gru 2025, 16:43 ]
Tytuł:  Re: system pracy

Cytuj:
A co w tym dziwego?
Wydaje mi się, że to dużo.

Jakie są zalety i wady tych umów?

Autor:  Cyryl [ 28 gru 2025, 9:30 ]
Tytuł:  Re: system pracy

zacznij pracować w takim systemie, a później oceń.

Autor:  Długi [ 28 gru 2025, 11:21 ]
Tytuł:  Re: system pracy

Cytuj:
Cytuj:
A co w tym dziwego?
Wydaje mi się, że to dużo.

Jakie są zalety i wady tych umów?
Normalnie masz umowę na pełen etat. Robisz swoje te 2/3 czy ile tam chcesz tych tygodni jeździć i później idziesz na wolne. Tydzień czy dwa w domu i spowrotem.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/