| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| system pracy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52196 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Amaury [ 27 gru 2025, 10:26 ] |
| Tytuł: | system pracy |
Dzień dobry, Proszę mi wyjaśnić co oznacza system pracy 2/1 3/2 4/2? ![]()
|
|
| Autor: | Settler [ 27 gru 2025, 13:23 ] |
| Tytuł: | Re: system pracy |
W tym przypadku chodzi o tygodnie praca/wolne |
|
| Autor: | Amaury [ 27 gru 2025, 13:54 ] |
| Tytuł: | Re: system pracy |
Cytuj:
W tym przypadku chodzi o tygodnie praca/wolne
6 miesięcy wolnego w roku? Jak to możliwe?Edit Przepraszam, 4 miesiące |
|
| Autor: | Settler [ 27 gru 2025, 15:33 ] |
| Tytuł: | Re: system pracy |
A co w tym dziwego? |
|
| Autor: | Amaury [ 27 gru 2025, 16:43 ] |
| Tytuł: | Re: system pracy |
Cytuj:
A co w tym dziwego?
Wydaje mi się, że to dużo.Jakie są zalety i wady tych umów? |
|
| Autor: | Cyryl [ 28 gru 2025, 9:30 ] |
| Tytuł: | Re: system pracy |
zacznij pracować w takim systemie, a później oceń. |
|
| Autor: | Długi [ 28 gru 2025, 11:21 ] |
| Tytuł: | Re: system pracy |
Cytuj: Cytuj:
A co w tym dziwego?
Wydaje mi się, że to dużo.Jakie są zalety i wady tych umów? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|