| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF LF230 Euro 6 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52192 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Luka [ 22 gru 2025, 6:01 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Francuzi mają fantazje. Taki duży żuraw na tak małym podwoziu |
|
| Autor: | Amaury [ 22 gru 2025, 8:08 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Cytuj:
Francuzi mają fantazje. Taki duży żuraw na tak małym podwoziu
Obok znajduje się drugi DAF LF z żurawiem PM 28.5 o zasięgu 22 m. |
|
| Autor: | Damian_DAF [ 22 gru 2025, 9:54 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Fajne autko, na jeżdżenie w koło komina to starczy. Od pewnego czasu zastanawiał mnie temat pracy kierowcy we Francji. Jak tam macie, jako kierowcy? Kasa dużo lepsza niż np. jakbyś pracował na zwykłym etacie w jakiejś firmie po 8 godzin? W sumie nawet nie wiem jaki tam jest standardowy wymiar czasu pracy. Chętnie bym posłuchał jak tam jest, bo o Francji nigdy za wiele się nie mówi. |
|
| Autor: | Amaury [ 22 gru 2025, 10:41 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Cytuj:
Fajne autko, na jeżdżenie w koło komina to starczy.
Nie będę w stanie dokładnie powiedzieć, jak wygląda sytuacja kierowców zawodowych we Francji, ponieważ nie wykonywałem tego zawodu.Od pewnego czasu zastanawiał mnie temat pracy kierowcy we Francji. Jak tam macie, jako kierowcy? Kasa dużo lepsza niż np. jakbyś pracował na zwykłym etacie w jakiejś firmie po 8 godzin? W sumie nawet nie wiem jaki tam jest standardowy wymiar czasu pracy. Chętnie bym posłuchał jak tam jest, bo o Francji nigdy za wiele się nie mówi. We Francji klasyczny pełny etat to 35 godzin tygodniowo (ja sam pracuję obecnie na umowie CDI 39 h/tydz.), a nadgodziny są płatne według wyższej stawki. Przy tym wszystkim oraz przy różnych dodatkach związanych z zawodem kierowcy (noclegi poza domem, jazda ekonomiczna itp.) myślę, że można uzyskać dobre zarobki. |
|
| Autor: | Kermiter [ 22 gru 2025, 13:30 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Cytuj:
Francuzi mają fantazje. Taki duży żuraw na tak małym podwoziu
Fajne zwrotne podwozie pod taką robótkę, przemyślany pojazd Dużo masz roboty w tej branży ? Dziennie ile jesteś w stanie "dołków" przygotować ? |
|
| Autor: | Luka [ 22 gru 2025, 17:20 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Tylko pachnie przewaloną osią, zwłaszcza, że jest tuż za kabiną. Jaką masz oś z przodu? Jakie ma dopuszczalne obciążenie? |
|
| Autor: | Amaury [ 22 gru 2025, 20:58 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Cytuj:
Tylko pachnie przewaloną osią, zwłaszcza, że jest tuż za kabiną.
6t z przodu, 10.5t z tyłu
Jaką masz oś z przodu? Jakie ma dopuszczalne obciążenie? |
|
| Autor: | Amaury [ 22 gru 2025, 21:06 ] |
| Tytuł: | Re: DAF LF230 Euro 6 |
Cytuj: Cytuj:
Francuzi mają fantazje. Taki duży żuraw na tak małym podwoziu
Fajne zwrotne podwozie pod taką robótkę, przemyślany pojazd Dużo masz roboty w tej branży ? Dziennie ile jesteś w stanie "dołków" przygotować ? W zależności od prac może to trwać cały dzień lub pół dnia. Często używamy minikoparek. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|