wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Kat C warto czy nie warto?
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52166
Strona 1 z 1

Autor:  michalMonster [ 14 gru 2025, 20:41 ]
Tytuł:  Kat C warto czy nie warto?

Cześć, chciałbym zrobić prawo jazdy na pojazdy ciężarowe i zacząć pracę w tym zawodzie. Ze względu, że mam dopiero skończone 21 lat to nie chciałbym wydawać od razu sporej kwoty na C+E tylko zrobić samo C na sam początek i sprawdzić samego siebie czy to praca będzie dla mnie i jak się będę czuł itp., a potem oczywiście jeśli wszystko będzie dobrze dorobić sobie C + E. Co o tym uważacie? Może są osoby tutaj które też tak robiły i mogłyby się podzielić swoją historią?

Autor:  Cyryl [ 16 gru 2025, 23:03 ]
Tytuł:  Re: Kat C warto czy nie warto?

każdy jest inni i nikt nie odpowie tak, aby u Ciebie w 100% się sprawdziło.

czy warto?
równie dobrze można sobie zadać pytanie:
czy warto się ożenić?
czy warto wybudować dom?
czy warto mieć dzieci?
i wiele innych.

nie staraj się żyć cudzym życiem, jeżeli coś Tobie pasuje, to nie oglądaj się na innych, nie przejmuj opinią innych.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/