| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kat C warto czy nie warto? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52166 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | michalMonster [ 14 gru 2025, 20:41 ] |
| Tytuł: | Kat C warto czy nie warto? |
Cześć, chciałbym zrobić prawo jazdy na pojazdy ciężarowe i zacząć pracę w tym zawodzie. Ze względu, że mam dopiero skończone 21 lat to nie chciałbym wydawać od razu sporej kwoty na C+E tylko zrobić samo C na sam początek i sprawdzić samego siebie czy to praca będzie dla mnie i jak się będę czuł itp., a potem oczywiście jeśli wszystko będzie dobrze dorobić sobie C + E. Co o tym uważacie? Może są osoby tutaj które też tak robiły i mogłyby się podzielić swoją historią? |
|
| Autor: | Cyryl [ 16 gru 2025, 23:03 ] |
| Tytuł: | Re: Kat C warto czy nie warto? |
każdy jest inni i nikt nie odpowie tak, aby u Ciebie w 100% się sprawdziło. czy warto? równie dobrze można sobie zadać pytanie: czy warto się ożenić? czy warto wybudować dom? czy warto mieć dzieci? i wiele innych. nie staraj się żyć cudzym życiem, jeżeli coś Tobie pasuje, to nie oglądaj się na innych, nie przejmuj opinią innych. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|