| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| O co chodzi z Solarisem z "wąsem"? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52165 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | P4.4. [ 14 gru 2025, 17:16 ] |
| Tytuł: | O co chodzi z Solarisem z "wąsem"? |
Dzień dobry, jest to mój pierwszy wpis na stronie. Interesuje się autobusami i mam pytanie odnośnie Solarisów nowe autobusy mają z przodu nad tablicą rejestracyjną czarny nazwijmy to prostokąt zwany przez niektórych "wąsem". Czy to jest jakiś czujnik? Czy autobus został tak zaprojektowany? W Warszawie autobus z numerem rejestracyjnym WX 2043F ma ten wąs. Czy znacie jakieś inne ciekawostki związane z Solarisem? Dziękuję. |
|
| Autor: | Długi [ 14 gru 2025, 18:47 ] |
| Tytuł: | Re: O co chodzi z Solarisem z "wąsem"? |
https://www.solarisbus.com/pl/biuro-pra ... laris-1208 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|