wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

O co chodzi z Solarisem z "wąsem"?
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52165
Strona 1 z 1

Autor:  P4.4. [ 14 gru 2025, 17:16 ]
Tytuł:  O co chodzi z Solarisem z "wąsem"?

Dzień dobry, jest to mój pierwszy wpis na stronie. Interesuje się autobusami i mam pytanie odnośnie Solarisów nowe autobusy mają z przodu nad tablicą rejestracyjną czarny nazwijmy to prostokąt zwany przez niektórych "wąsem". Czy to jest jakiś czujnik? Czy autobus został tak zaprojektowany? W Warszawie autobus z numerem rejestracyjnym WX 2043F ma ten wąs. Czy znacie jakieś inne ciekawostki związane z Solarisem? Dziękuję.

Autor:  Długi [ 14 gru 2025, 18:47 ]
Tytuł:  Re: O co chodzi z Solarisem z "wąsem"?

https://www.solarisbus.com/pl/biuro-pra ... laris-1208

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/