wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Inna praca.
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52163
Strona 1 z 1

Autor:  Marceli-83 [ 09 gru 2025, 12:00 ]
Tytuł:  Inna praca.

Witam jestem włascicielem firmy zajmującej się pracami ziemnymi koparki ładowarki. Mam też auto wywrotkę na licencji, autem jeżdze sporadycznie raz w tygodniu czasem żadziej ( przewiezienie koparki, wywóz urobku ). Auto ma tacho na tarczki. Jak powinienem uzupełnić czas czy wystawić sobie Urlopówkę (co zaznaczyć) jeśli pracowałem na koparce przez osiem dni plus wolna sobota i niedziela a np. w środę będe jazdził autem zarobkowo. Proszę o porady
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/