| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Inna praca. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52163 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marceli-83 [ 09 gru 2025, 12:00 ] |
| Tytuł: | Inna praca. |
Witam jestem włascicielem firmy zajmującej się pracami ziemnymi koparki ładowarki. Mam też auto wywrotkę na licencji, autem jeżdze sporadycznie raz w tygodniu czasem żadziej ( przewiezienie koparki, wywóz urobku ). Auto ma tacho na tarczki. Jak powinienem uzupełnić czas czy wystawić sobie Urlopówkę (co zaznaczyć) jeśli pracowałem na koparce przez osiem dni plus wolna sobota i niedziela a np. w środę będe jazdził autem zarobkowo. Proszę o porady Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|