Offline
Użytkownik
Rejestracja: 09 gru 2025, 11:27
Posty: 1
Samochód: DAF
Witam jestem włascicielem firmy zajmującej się pracami ziemnymi koparki ładowarki. Mam też auto wywrotkę na licencji, autem jeżdze sporadycznie raz w tygodniu czasem żadziej ( przewiezienie koparki, wywóz urobku ). Auto ma tacho na tarczki. Jak powinienem uzupełnić czas czy wystawić sobie Urlopówkę (co zaznaczyć) jeśli pracowałem na koparce przez osiem dni plus wolna sobota i niedziela a np. w środę będe jazdził autem zarobkowo. Proszę o porady
Pozdrawiam