wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Zwrot towaru przez Jeronimo Martis - jak wycenić transport towaru do nadawcy.
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52157
Strona 1 z 1

Autor:  Ariel_Kozak [ 30 lis 2025, 18:05 ]
Tytuł:  Zwrot towaru przez Jeronimo Martis - jak wycenić transport towaru do nadawcy.

Witam serdecznie.

Zaczynam nowy wątek gdyż nie znalazłem wyczerpujących informacji.

Otóż dostarczam często produkty żywnościowe do Jeronimo Martis do magazynu buforowego.

Od czasu do czasu zdarza się częściowy lub całkoiwty zwrot towaru do nadawcy.

Jak rozliczyć taki kurs z właścicielem towaru?

Czy policzyć mu drugie tyle do uregulowania za kurs powrotny z tym towatem w miejsce nadania (załadunku)?

Autor:  Długi [ 30 lis 2025, 21:13 ]
Tytuł:  Re: Zwrot towaru przez Jeronimo Martis - jak wycenić transport towaru do nadawcy.

Nie no jakiś rabat się należy.
Gratis to uczciwa cena…

Autor:  Kierownik [ 01 gru 2025, 8:42 ]
Tytuł:  Re: Zwrot towaru przez Jeronimo Martis - jak wycenić transport towaru do nadawcy.

Przecież to "na powrocie". Na powrocie to wozi się za pół darmo, albo za darmo. Przecież auto i tak jedzie.
Nie można być chciwym, bo jeszcze ktoś pomyśli że Ty na transporcie chcesz zarabiać :wink: .

Autor:  Ariel_Kozak [ 01 gru 2025, 13:15 ]
Tytuł:  Re: Zwrot towaru przez Jeronimo Martis - jak wycenić transport towaru do nadawcy.

Tak czytam wasze wypowiedzi, ale nic tu mądrego wyczytać nie mogę.

Autor:  Rossi [ 01 gru 2025, 17:36 ]
Tytuł:  Re: Zwrot towaru przez Jeronimo Martis - jak wycenić transport towaru do nadawcy.

A co tu mądrego napisać. Ile wyrwiesz, tyle masz. Trzeba się szarpać z klientem, bo stawki urzędowej na to nie ma i od Twoich umiejętności zależy czy wyjdziesz na tym conajmniej na zero.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/