| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Volvo FL 220 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52153 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cyryl [ 26 lis 2025, 7:29 ] |
| Tytuł: | Re: Volvo FL 220 |
jak chcesz robić kampera na bazie ciężarówki, a wcześniej tego nie robiłeś, polecam skorzystać z doświadczeń kolegi z forum kamperowego Darka - Świstaka. zrobił już kampera na bazie VW 35, na bazie autobusu, a obecnie jeździ kamperem własnej roboty na bazie Mercedesa Atego. tutaj historia budowy: https://www.camperteam.pl/forum/viewtop ... sc&start=0 ![]() pojazd wyjściowy. zastosował kilka bardzo ciekawych rozwiązań, np. wyrzucił akumulatory i zastosował superkondensatory własnej roboty; dużo lżejsze: https://www.youtube.com/watch?v=MoA6c-IrDcI&t=13s |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|