wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Volvo FL 220
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52153
Strona 1 z 1

Autor:  anDŻej [ 25 lis 2025, 16:21 ]
Tytuł:  Volvo FL 220

Volvo
FL6 220
2001
68000km
(tak, tyle ma, Carfax to potwierdza, robiła pierwsze 8 lat w lokalnych dostawach potem 16 lat w jednych rękach na farmie koni :)
Obecnie kontener, twarda ściana + winda 1500kg
Docelowo: zabudowa typu kamper dla dwóch osób ze ścianką działową do "garażu" z tyłu na 2 motocykle.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Autor:  Cyryl [ 26 lis 2025, 7:29 ]
Tytuł:  Re: Volvo FL 220

jak chcesz robić kampera na bazie ciężarówki, a wcześniej tego nie robiłeś, polecam skorzystać z doświadczeń kolegi z forum kamperowego Darka - Świstaka.
zrobił już kampera na bazie VW 35, na bazie autobusu, a obecnie jeździ kamperem własnej roboty na bazie Mercedesa Atego.

tutaj historia budowy:
https://www.camperteam.pl/forum/viewtop ... sc&start=0

Obrazek

pojazd wyjściowy.

zastosował kilka bardzo ciekawych rozwiązań, np. wyrzucił akumulatory i zastosował superkondensatory własnej roboty; dużo lżejsze:
https://www.youtube.com/watch?v=MoA6c-IrDcI&t=13s

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/