wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Ogrzewanie postojowe sprzedam.
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52130
Strona 1 z 1

Autor:  marmu09 [ 11 lis 2025, 14:06 ]
Tytuł:  Ogrzewanie postojowe sprzedam.

Sprzedam ogrzewanie Airtronic D2 24V. Kompletny zestaw gotowy do montażu rocznik 2012.
Piecyk po przeglądzie i czyszczeniu, mały przebieg od nowości zaledwie 460h.

Sterowanie - regulator temperatury.

Wszystkie części pieca orginalne Eberspaecher. Ogrzewanie po przeglądzie, przetestowane w pełni sprawne. Stan idealny. 1700zł.
Kontakt 606551382.
Obrazek

Obrazek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/