| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Kalibracja ecas naczepy schmitz https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52126 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Paszkin1 [ 10 lis 2025, 19:37 ] |
| Tytuł: | Kalibracja ecas naczepy schmitz |
Witam. Chciałbym zaczerpnąć opinie mądrych w temacie. Otóż czy jest mozilwe że zawór ecas podaje nierówne ciśnienie w.poduszki czego skutkiem jest to ze ewidentnie lewa strona poduszki są wyżej aniżeli prawa strona o jakieś 1.5 cm co powoduje że naczepa siedzi na prawo? Słyszałem że idzie to jakoś zrobić są pomocą diagnostycznego sprzętu.... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|