wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Kalibracja ecas naczepy schmitz
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52126
Strona 1 z 1

Autor:  Paszkin1 [ 10 lis 2025, 19:37 ]
Tytuł:  Kalibracja ecas naczepy schmitz

Witam. Chciałbym zaczerpnąć opinie mądrych w temacie. Otóż czy jest mozilwe że zawór ecas podaje nierówne ciśnienie w.poduszki czego skutkiem jest to ze ewidentnie lewa strona poduszki są wyżej aniżeli prawa strona o jakieś 1.5 cm co powoduje że naczepa siedzi na prawo? Słyszałem że idzie to jakoś zrobić są pomocą diagnostycznego sprzętu....

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/