Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2025, 10:46
Posty: 2
Samochód: iveco

Witam. w iveco trakker zbiera się woda w zbiornikach. Podstawa i osuszacz wymieniony. wina sprężarki? Proszę o pomoc!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 541
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Co masz w układzie chłodzenia jeśli płyn a w układzie jest woda to nie sprężarka . Czy masz duże ubytki powietrza, bo jeśli tak to osuszacz może nie wyrabiać .Może być też to wina zaworu 4 obwodowego .


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2025, 10:46
Posty: 2
Samochód: iveco

Zawór i cały osuszacz wymienione o których wspomniałeś. Przyjrzę się co jest w układzie dokładniej i napisze. Dzięki


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: