Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lis 2025, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2021, 21:10
Posty: 15

Witam. Chciałbym zaczerpnąć opinie mądrych w temacie. Otóż czy jest mozilwe że zawór ecas podaje nierówne ciśnienie w.poduszki czego skutkiem jest to ze ewidentnie lewa strona poduszki są wyżej aniżeli prawa strona o jakieś 1.5 cm co powoduje że naczepa siedzi na prawo? Słyszałem że idzie to jakoś zrobić są pomocą diagnostycznego sprzętu....


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: