| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nowe wyposażenie pojazdów w Hiszpanii https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52125 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Cyryl [ 07 lis 2025, 8:37 ] |
| Tytuł: | Nowe wyposażenie pojazdów w Hiszpanii |
od 1 lipca 2026 w Hiszpani samochody (wszystkie, niezależnie od DMC) będą musiały mieć zamiast trójkąta ostrzegawczego urządzenie sygnalizacyjne V16. jest to żółty kogut, ale z lokalizatorem, który umożliwi łatwy dojazd służbom ratunkowym i policji. urządzenie takie dzisiaj kosztuje około 50 euro. https://www.dgt.es/muevete-con-segurida ... acion-V16/ na razie przepis ten dotyczy tylko pojazdów zarejestrowanych w Hiszpanii. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|