wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Nowe wyposażenie pojazdów w Hiszpanii
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52125
Strona 1 z 1

Autor:  Cyryl [ 07 lis 2025, 8:37 ]
Tytuł:  Nowe wyposażenie pojazdów w Hiszpanii

od 1 lipca 2026 w Hiszpani samochody (wszystkie, niezależnie od DMC) będą musiały mieć zamiast trójkąta ostrzegawczego urządzenie sygnalizacyjne V16.

jest to żółty kogut, ale z lokalizatorem, który umożliwi łatwy dojazd służbom ratunkowym i policji.
urządzenie takie dzisiaj kosztuje około 50 euro.
https://www.dgt.es/muevete-con-segurida ... acion-V16/

na razie przepis ten dotyczy tylko pojazdów zarejestrowanych w Hiszpanii.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/