wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Która naczepa agregat do transportu mrożonek?
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52118
Strona 1 z 1

Autor:  Maxliq [ 05 lis 2025, 22:18 ]
Tytuł:  Która naczepa agregat do transportu mrożonek?

Witam wszystkich,
Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co wybrać do transportu mrożonek w temperaturze -18°?

Autor:  Długi [ 05 lis 2025, 22:59 ]
Tytuł:  Re: Która naczepa agregat do transportu mrożonek?

Chłodnie.

Autor:  Maxliq [ 05 lis 2025, 23:05 ]
Tytuł:  Re: Która naczepa agregat do transportu mrożonek?

Dzięki za pomoc kolego ;)

Autor:  Pawel77 [ 06 lis 2025, 12:55 ]
Tytuł:  Re: Która naczepa agregat do transportu mrożonek?

Bierz to czego jest najwięcej na rynku i najprościej serwisować. Agregat to już kwestia upodobania. Zarówno thermo king jak i carrier ma swoje bolączki. Jeśli myślisz o odsprzedaży to bierz schmitz i thermoking.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/