| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Która naczepa agregat do transportu mrożonek? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52118 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Maxliq [ 05 lis 2025, 22:18 ] |
| Tytuł: | Która naczepa agregat do transportu mrożonek? |
Witam wszystkich, Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć co wybrać do transportu mrożonek w temperaturze -18°? |
|
| Autor: | Długi [ 05 lis 2025, 22:59 ] |
| Tytuł: | Re: Która naczepa agregat do transportu mrożonek? |
Chłodnie. |
|
| Autor: | Maxliq [ 05 lis 2025, 23:05 ] |
| Tytuł: | Re: Która naczepa agregat do transportu mrożonek? |
Dzięki za pomoc kolego |
|
| Autor: | Pawel77 [ 06 lis 2025, 12:55 ] |
| Tytuł: | Re: Która naczepa agregat do transportu mrożonek? |
Bierz to czego jest najwięcej na rynku i najprościej serwisować. Agregat to już kwestia upodobania. Zarówno thermo king jak i carrier ma swoje bolączki. Jeśli myślisz o odsprzedaży to bierz schmitz i thermoking. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|